Alicja kontra nowotwór przysadki mózgowej

CEL ZBIÓRKI: Zebrane środki będą wykorzystane na zakup leków, dojazdy do szpitala oraz późniejszą rehabilitację, która będzie konieczna ponieważ prowadzone leczenie spowodowało brak reakcji na niektóre bodźce neurologiczne.

Alicja ma 9 lat i od zawsze była bardzo wesoła, energiczna i lubiła wszystkim pomagać, koleżankom i kolegom w szkole, rodzicom, siostrze.

Teraz sama potrzebuje pomocy. Na początku 2021 roku, była bardzo osłabiona, nie miała apetytu i była „nieobecna” W lutym zachorowała na koronawirusa, dostała bardzo wysokiej gorączki i w pewnym momencie straciła kontakt z rzeczywistością, nie reagowała na żadne bodźce zewnętrzne. Taki stan rzeczy bardzo zaniepokoił lekarzy, którzy zlecili szczegółowe badania. Nasz Wojowniczka przeszła badania tomografem i rezonans, które wykazały zmiany w przysadce mózgowej. Przeprowadzono biopsję, której wynik był szokujący – Germinoma, nowotwór przysadki mózgowej. Wdrożono leczenie chemioterapią, która niestety niesie za sobą skutki uboczne. Za nią również radioterapia, teraz czas na dalsze leczenie, a później na regularne badania kontrolne.

Sprawdź czego potrzebujemy

 1. Lalki
 2. Pluszowe misie
 3. Kolorowe skarpetki
 4. Poduszki
 5. Gry planszowe
 6. Książki
 7. Zestawy do malowania
 8. Zabawki edukacyjne wspomagające np. naukę czytania, liczenia itp.
 9. Puzzle dostosowane do przedziału wiekowego

 • 528  zebrane
  z 15 000 
 

Nie możesz wspomóc nas finansowo? Przekaż prezent dla podopiecznego. 

Udostępnij zbiórkę:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *