Krzysztof kontra nowotwór płuc z przerzutami na wątrobę - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Krzysztof kontra nowotwór płuc z przerzutami na wątrobę      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Krzysztof kontra nowotwór płuc z przerzutami na wątrobę
#Dorośli
#Pamiętamy

Krzysztof kontra nowotwór płuc z przerzutami na wątrobę

Ostatnią nadzieją Krzyśka jest terapia nierefundowanym olejem RSO

Krzysztof kontra nowotwór płuc z przerzutami na wątrobę

12.011 zł z 50.000 zł (24,02%)

CEL ZBIÓRKI: Bieżące koszty leczenia, dojazdy do/z szpitali, zakup nierefundowanego oleju RSO

Opis zbiórki

AKTUALIZACJA

16 lipca 2024

Dotarły do nas niezwykle przykre wieści na temat Krzysztofa. Nasz Wojownik odszedł dzisiejszej nocy. W imieniu rodziny dziękujemy za Wasze wsparcie i prosimy o modlitwę w imieniu Krzyśka.


Krzysiek obchodził w tym roku swoje okrągłe, czterdzieste urodziny. Krótko po tym wydarzeniu jego życie zamieniło sie w istny koszmar. Pewnego dnia poczuł się bardzo źle i trafił na Szpitalny Oddział Ratunkowy w szpitalu przy ulicy Fieldorfa we Wrocławiu. Tam usłyszał diagnozę, która wstrząsnęła jego światem – nowotwór płuc z przerzutami do wątroby, rak drobnokomórkowy.

Z dnia na dzień jego stan zdrowia dramatycznie się pogarszał. Ciągłe wymioty uniemożliwiały odpowiednie nawodnienie i utrzymanie poziomu sodu w organizmie. Wydawało się, że sytuacja jest beznadziejna, ale wtedy pojawił się promyk nadziei – 90-procentowy, mocno stężony olej RSO. Dzięki niemu Krzysiek może przyswajać pokarm, co daje mu siłę do codziennej walki z chorobą.

Niestety, olej ten jest niezwykle drogi. Jedno opakowanie kosztuje aż 12 tysięcy złotych, a to tylko mała buteleczka. W związku z chorobą, Krzysiek nie może pracować, przez co brakuje mu środków na podstawowe potrzeby. Posiada jednak ogromne, nieskończone wręcz źródło motywacji do walki – córeczkę, która dodaje mu sił każdego dnia.

Pomimo codziennego bólu, Krzysiek stara się uśmiechać, gdy ją widzi. Każdy jej śmiech, każda wspólnie spędzona chwila, to dla niego bezcenny dar, który przypomina mu, że ma dla kogo walczyć. Córka często pyta: „Tato, kiedy znów pójdziemy na spacer?”. Nasz Wojownik obiecuje jej wtedy z ogromnym bólem w sercu, że kiedyś znów będą razem cieszyć się słońcem. Ta niewinna nadzieja i miłość jego córki to najpotężniejsza broń, jaką posiada w tej nierównej walce.

Pomóżmy Krzysztofowi wrócić do zdrowia i cieszyć się wspólną przyszłością ze swoją ukochaną córką! Każda, choćby najmniejsza wpłata wspomoże leczenie naszego Wojownika i zakup nierefundowanego leku, bez którego nie jest w stanie przyswajać pokarmu.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Krzysztof Janusz
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł