KRS na dzieci chore na raka i osoby dorosłe. Przekaż 1,5% swojego podatku, by pomóc naszym podopiecznym

Wskaż KRS naszej fundacji i przekaż 1,5% na dzieci chore na raka i osoby dorosłe, będące naszymi podopiecznymi. Wiedz o tym, że doceniamy Twoją pomoc, ale jeszcze bardziej nasi wojownicy, którzy w tej chwili toczą walkę z nowotworem. Chcąc okazać pomoc, wskaż numer naszego KRS, by dobrowolnie i świadomie przelać środki na leczenie chorych dzieci (osób dorosłych także) i zapewnić im większą szansę na powrót do zdrowia. A rodzinom tych osób pozwolić w końcu zamknąć bolesny i rujnujący czasem życie scenariusz, którego za nic się nie spodziewali. Numer KRS naszej fundacji: 0000581036

Walka z rakiem to nie tylko troska o dzieci! Przekazując 1,5% podatku, możesz wspierać również osoby dorosłe!

Nasi podopieczni to nie tylko najmłodsi, czyli dzieci. Dziel się swoją pomocą także z dorosłymi, którzy stają w obliczu tej trudnej walki z nowotworem! Przekaż darowiznę naszej fundacji i szerz dobro, niezależnie od wieku naszych podopiecznych.

Kiedy choruje dziecko, cierpią także dorośli. Kiedy choruje dorosły, cierpią ich dzieci

Rak to niezwykle wyczerpująca zarówno fizycznie, jak i psychicznie choroba. Dlatego nie możemy pozostawać obojętni na problemy całych rodzin dotkniętych tą chorobą. Okaż wsparcie, przekazując 1,5% podatku na rzecz naszej fundacji i wspieraj jej podopiecznych w walce z nowotworem. Wszystkie środki trafiające na nasze konto są przeznaczane na walkę osób dotkniętych nowotworem, a wsparcie, które oferujemy, zapewniamy na wielu płaszczyznach. Od pomocy finansowej, przez wsparcie w leczeniu, pomoc psychologiczną aż po organizację życia całych rodzin.

Jesteś rodzicem, którego dziecko zmaga się z rakiem? Skorzystaj z pomocy naszej fundacji!

Jeśli jesteś rodzicem, którego dziecko toczy walkę z rakiem, to zgłoś się do nas. Zorganizujemy dla Was zbiórkę, zapewniamy pomoc w leczeniu, a także wsparcie psychologiczne.

Pamiętaj także, że dziecko to może być równie dobrze osobą pełnoletnią. Nie mamy żadnych restrykcji wiekowych, dlatego warto zaznaczyć, że zapewniane przez naszą fundację wsparcie kierowane jest do wszystkich osób.

Zobacz na co trafiały dotychczas środki 1,5% z odpisu KRS naszych darczyńców!

Dzięki ogromnemu wsparciu naszych darczyńców i wsparcia w postaci przelewu środków z akcji 1,5% Fundacja Cancer Fighters:

- sfinansowała kosztowne leczenie i rehabilitację ogromnej liczbie podopiecznych
- zakupiła wiele specjalistycznego sprzętu medycznego dla oddziałów onkologicznych w całej Polsce
- skutecznie wspierała modernizację obiektów onkologicznych w całej Polsce
- spełniła wiele małych marzeń, zarówno osób dorosłych jak i dzieci
- wdrożyła w życie przeróżne akcje i kampanie, mające na celu zmniejszenie ryzyka zachorowań na choroby nowotworowe oraz wykazanie, że raka można zwyciężyć.

Na koniec pamiętaj o tym, że dostęp do najprostszego rozliczenia PITów w Polsce uzyskałeś dzięki naszej współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP przy współpracy z IWOP.