Gdzie szukać pomocy dla chorego na raka? Odezwij się do nas!

Nie wiesz gdzie szukać pomocy dla chorego na raka? Zdiagnozowano u Ciebie nowotwór lub u bliskiej dla Ciebie osoby? Zostań naszym podopiecznym lub zarekomenduj naszą fundację. Gwarantujemy wsparcie finansowe, psychologiczne, medyczne oraz organizacyjne. Pomagamy zarówno podopiecznym jak i ich rodzinom.

Jesteśmy tu po to, by pomagać!

Wsparcie psychologiczne podstawą efektywnego leczenie

Badania, doświadczenie i liczne historie wykazują, że odpowiednie nastawienie mentalne osoby chorej na raka może czynić cuda. Walka z rakiem toczy się więc nie tylko na płaszczyźnie medycznej, immunologicznej, ale przede wszystkim - mentalnej.

Świadomi tej wartości pomagamy naszym podopiecznym podnieść się z przysłowiowej ziemi. Nie pozwalamy na wycofanie, poddanie się oraz zniechęcenie. Finansujemy wizyty u najlepszych psychologów oraz pomagamy w organizacji wizyt u specjalistów. A ponadto, z resztą naszych podopiecznych oraz byłych pacjentów - dziś zdrowych ludzi - tworzymy rodzinę, która pomaga udźwignąć najcięższe brzemię.

Pomoc finansowa dla chorych na raka, czyli refundacja kosztownego leczenia na prywatny rozrachunek

Skuteczna walka z rakiem wymaga również sporych nakładów finansowych i nie jest to informacja, której należy unikać i chować pod dywan. Gdyby było inaczej, takie fundacje jak nasza zapewne, w ogóle by nie istniały. To zła wiadomość. Bo w tak rozwiniętych społeczeństwach leki i pomoc medyczna powinny być świadczone i refundowane przez każde Państwo.

A dobra informacja jest taka, że dobrych ludzi w każdym kraju nie brakuje, a we współpracy z fundacjami, wiele osób uzyskuje 100% pokrycie na swoje leczenie dzięki rozmaitym zbiórkom, darowiznom czy odliczanym podatkom. Tak więc dokładamy swoją cegiełkę przez pryzmat własnej działalności i pokazujemy, że prywatne leczenie raka też może zostać sfinansowane przez inne niż Państwowe organizacje.

Podobni ludzie, podobne problemy, podobne historie zwycięstwa w walce z rakiem. Jeśli szukać pomocy w walce z rakiem, to właśnie u nas!

Działalność fundacji to nie tylko finanse i aspekt zdrowia psychicznego. To także niezwykle subtelna i wrażliwa społeczność, która ma jeden wspólny cel - wygrać walkę z rakiem. Będąc w otoczeniu osób o podobnych doświadczeniach i marzeniach, łatwo jest zarazić się motywacją do życia. Poczuć bezgraniczne zrozumienie sytuacji, a zarazem wsparcie.

Dołączając do grona naszych podopiecznych otrzymasz swoją drugą rodzinę, przyjaciół i wojowników, którzy pójdą z Tobą na ten sam front. Będziecie się wspierać, wymieniać doświadczeniami i wspólnie obierzecie tę samą drogę. Podróż do powrotu do pełni zdrowia. Jedyne czego nie można zrobić to poddać się już na samym starcie!

Chorujesz na raka? Szukasz pomocy? Odezwij się do nas!

Jeśli nadal nie wiesz gdzie szukać pomocy dla osoby chorej na raka, to przypominamy, że jesteś na stronie jednej z najbardziej innowacyjnych polskich fundacji, w której każdy podopieczny jest wojownikiem!

Jeśli toczysz walkę z rakiem lub znasz osobę, u której wykryto raka, to bez chwili zawahania i zwątpienia sięgnij po telefon do nas. Wyślij wiadomość lub wypełnij formularz. Przypominamy, że założyciel naszej Fundacji, Marek Kopyść kiedyś był w tym samym miejscu. Ale nie poddał się i dziś swoim doświadczeniem, wiedzą i optymizmem, może pomóc również Tobie. Lub Twojej bliskiej osobie.

Zgłoś się do nas po wsparcie finansowe, medyczne, organizacyjne lub psychologiczne. Jesteśmy tu po to, by Ci pomóc!