20220708_115616

Dawid Czarnecki

CEL ZBIÓRKI: Finansowanie bieżącego leczenia, zakup leków i suplementów, dojazdy do szpitala. 

Dawid Drugi raz musi mierzyć się z białaczką. Pierwszy raz druzgocącą diagnozę usłyszał w grudniu 2018 roku „Ostra białaczka limfoblastyczna” to choroba z którą musiał walczyć nasz Bohater. Leczenie było bardzo ciężkie i niosło za sobą wiele powikłań. Bywały momenty w których chłopak był w ciężkim stanie, przechodził przez bolesne zabiegi i wielotygodniowe pobyty w szpitalu. Jednak przez cały ten czas nie tracił wiary w odzyskanie zdrowia i woli walki!
Po ponad dwóch latach po ciężkim leczeniu udało się pokonać chorobę.

Niestety taki stan zdrowia nie trwał długo, w maju 2022 Nasz Wojownik ponownie trafił na oddział gdzie stwierdzono wznowę, Dawid ponownie musi stawić czoła „Ostrej białaczce limfoblastycznej typu B”
Początek leczenia niestety nie jest zbyt optymistyczny i znaczna część szpiku nadal jest zajęta.
Podobnie jak za pierwszym razem leczenie wiąże się z licznymi powikłaniami, bolesnymi zabiegami po których Dawid długo dochodzi do siebie.
Prowadzone są konsultacje w kierunku zastosowania terapii CAR-T cells, jednak jeżeli zostanie ona wdrożona to potrzebne będą ogromne środki finansowe aby taką terapie sfinansować.

Nasz Bohater mimo niełatwej sytuacji nadal dzielnie walczy o powrót do zdrowia i jak na prawdziwego Wojownika nie zamierza się poddawać!

Możemy pomóc mu w tej nierównej walce zasilając jego zbiórkę!

Każda, nawet najmniejsza, wpłata jest istotna i w znaczny sposób poprawia komfort leczenia Dawida, zachęcamy do wsparcia! 

  • 1,690 zł zebrane
    z 100,000 zł
 

Nie możesz wspomóc nas finansowo? Przekaż prezent dla podopiecznego. 

Udostępnij zbiórkę:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.