Maks Piwowarski

FB_IMG_1563618944994

CEL ZBIÓRKI:   prywatne wizyty u lekarzy, rehabilitacja, okulary, wózek inwalidzki, proteza nogi, leki, rower stacjonarny, elektryczne kolano.

Maks ma 12 lat. We wrześniu 2013 roku skoczył ze schodka na schodek, co objawiło się bólem i ograniczeniem ruchu w prawym kolanie. Rodzice naszego Wojownika przez pół roku nie usłyszeli żadnej konkretnej opinii. Były naświetlania czerwonym światłem, rehabilitacja. Po badaniach na reumatoidalne zapalenie stawów udali się do Wrocławia, gdzie w końcu Maksowi zrobiono USG nogi, na którym wyszło, że w kolanie jest guz. W 2014 roku Mak trafił na stół operacyjny. Niestety wyniki histopatologiczne okazały się nie najlepsze. Nasz Podopieczny od września zaczął przyjmować cykle chemioterapii. Niestety po sześciu cyklach okazało się, że guz powrócił i nie reagował na leczenie. Rodzice Maksa musieli podjąć ciężką i drastyczną decyzję. Obcięcie kończyny dolnej albo wstawienie endoprotezy bez gwarancji przeżycia. W 2015 roku Maks miał amputowana nogę i dalsze leczenie onkologiczne. W okresie wakacyjnym wraz z rodzicami usłyszał dobrą nowinę. Remisja! Obecnie nasz Wojownik walczy z komplikacjami po chemioterapii: niedoczynność tarczycy, niewydolność serca, czy wada wzroku. Maks ma również problemy ze zdrową nogą, ponieważ jest ona obciążana przez chodzenie w protezie. Obecnie Maks potrzebuje wsparcia finansowego na prywatne wizyty u lekarzy, rehabilitację, okulary, wózek inwalidzki, protezę nogi, leki, rower stacjonarny, czy elektryczne kolano, żeby mógł lepiej funkcjonować w życiu codziennym.

Zachęcamy do wsparcia naszego Podopiecznego w tej nierównej walce i dobrowolnych darowizn na jego konto. Wspólnymi siłami na pewno się uda!

  • 290 zł zebrane
    z 50,000 zł
 

Nie możesz wspomóc nas finansowo? Przekaż prezent dla podopiecznego. 

Udostępnij zbiórkę:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.