Pomoc finansowa chorym na raka. Dołącz do grona naszych podopiecznych, by uzyskać środki na leczenie lub wesprzyj chore osoby!

Pomoc finansowa chorym na raka świadczona możliwa jest poprzez wsparcie finansowe organizowanych przez nas zbiórek. Można też dokonać rocznego rozliczenia wskazując nasz KRS lub jednorazowo przekazać darowiznę! Jeśli osobiście walczysz z rakiem, dzięki nam otrzymasz pomoc finansową. Jeśli natomiast pragniesz szerzyć dobro, wówczas możesz przekazać darowiznę lub odliczyć 1,5% ze swojego podatku podając nasz numer KRS 0000581036.

Aby otrzymać pomoc finansową dołącz do grona naszych podopiecznych, załóż z nami zbiórkę dla bliskiej Ci osoby lub przekaż darowiznę!

Pomoc finansowa dla osób chorych na raka. Dołącz do nas lub poleć bliską osobę!

Zdajemy sobie sprawę, że pokonanie raka to trudna walka, ale nasz założyciel jest tego doskonałym przykładem. On wygrał tę walkę, Ty też możesz! Wiemy też, że leczenie jest kosztowne. Dlatego staramy się wspierać naszych podopiecznych, oferując pomoc finansową, która jest kluczowym elementem powrotu do zdrowia!

Jeśli u Ciebie lub u bliskiej Ci osoby zdiagnozowano nowotwór, nie czekaj. Dołącz do nas, zostań naszym podopiecznym lub wskaż nam dane osoby, której chcesz pomóc finansowo.

Pomóż finansowo osobie chorej na raka wskazując naszą fundację, tworząc z nami dedykowaną zbiórkę, przekazując darowiznę lub pozyskaj od nas środki na leczenie

Jesteś rodzicem dziecka walczącego z nowotworem? W Twojej rodzinie lub wśród znajomych jest ktoś, kto stawia czoło tej chorobie? To nie ma znaczenia, bo chcemy pomóc każdemu, niezależnie od Twoich relacji. Podaj nam dane osoby walczącej z rakiem, a zapewniamy, że jej pomożemy!

Udzielamy wsparcia finansowego poprzez dedykowane zbiórki dla naszych podopiecznych i darowizny

Jako fundacja organizujemy specjalne zbiórki dla osób chorych na raka, które stanowią źródło wsparcia finansowego dla naszych podopiecznych. Aby natomiast skorzystać z tego wsparcia w roli podopiecznego, wystarczy skontaktować się z nami lub podać dane osoby walczącej z nowotworem. Resztą zajmiemy się sami.

Jako szanowana fundacja w Polsce, charakteryzująca się innowacyjnym podejściem, mamy możliwość dotarcia do wielu serc, co pozwala nam skutecznie i szybko pozyskiwać środki na leczenie naszych podopiecznych. Jesteśmy organizatorami znanych i cenionych w kraju eventów promujących walkę z rakiem. Zapewniamy też wsparcie psychologiczne oraz organizacyjne.

Pomoc dla chorych na raka dzięki odliczeniu 1,5% podatku

Nasza fundacja nie tylko udziela wsparcia finansowego podopiecznym, ale także przyjmuje wsparcie od ludzi o wielkich sercach. Jeśli chcesz, możesz dołączyć w roli dobroczyńcy do dedykowanych zbiórek na rzecz naszych podopiecznych walczących z rakiem lub przekazać nam 1,5% podatku, wspierając nas w dalszym działaniu.

Wsparcie finansowe dla naszej fundacji w celu pomocy naszym podopiecznym można przekazać, wskazując nasz numer KRS 0000581036.