Sara kontra nowotwór złośliwy jajnika

CEL ZBIÓRKI: Zachęcamy Was do wsparcia leczenia Sary, każda nawet najmniejsza wpłata, ma znaczenie i w znaczny sposób poprawi komfort jej leczenia.

Sara zachorowała w wieku 23 lat, diagnozę usłyszała w listopadzie 2019 roku. Nowotwór złośliwy jajnika w 4 stadium. Pod koniec 2019 roku rozpoczęła leczenie chemioterapią 6 cykli co 3 tygodnie. Po zakończonej chemii przyszedł czas na kontrolne badanie tomografem, które wykazało przerzuty do śledziony z naciekiem na płat wątroby, przeponę oraz jamę brzucha. Zlecono operację, podczas której usunięto m.in. wszystkie narządy rodne. Lekarze z bydgoskiej Kliniki, w której się leczyła stwierdzili, że już nic więcej nie mogą dla niej zrobić i skierowali ją na opiekę paliatywną w domu. Oczywiście nasza bohaterka nie miała zamiaru się poddawać i po operacji, którą przeszła w czerwcu 2020 i która spowodowała znaczne ograniczenia w codziennym funkcjonowaniu trafiła do Kliniki w Gdańsku, gdzie jej stan się polepszył. Dostała kolejną dawkę chemii, ponieważ kolejne badania tomografem nie przyniosły dobrych wyników- nowotwór zaatakował przestrzeń między przeponą a śledzioną, klatkę piersiową, węzły chłonne w pachwinie, jamie brzucha oraz zmiany w obrębie szyi i odbytu. Niestety leczenie chemią nie przyniosło oczekiwanych rezultatów, a dalsze jej podawanie byłoby dla Sary niebezpieczne. Aby funkcjonować na co dzień, czasami konieczne jest stosowanie plastrów z morfiną. Nadal prowadzone jest intensywne leczenie i przyjmowanie chemioterapii, która niestety nie jest refundowana Do tego dochodzą koszty związane z dojazdami z rodzinnej Bydgoszczy do Gdańska, noclegi i leki, które zażywa na co dzień.

Zachęcamy Was do wsparcia leczenia Sary, każda nawet najmniejsza wpłata, ma znaczenie i w znaczny sposób poprawi komfort jej leczenia

Zachęcamy Was do wsparcia leczenia Sary, każda nawet najmniejsza wpłata, ma znaczenie i w znaczny sposób poprawi komfort jej leczenia.

Sprawdź czego potrzebujemy

  1.  

  • 88 075  zebrane
    z 100 000 
 

Nie możesz wspomóc nas finansowo? Przekaż prezent dla podopiecznego. 

Udostępnij zbiórkę:

2 komentarze pod zbiórką

  1. Sandra pisze:

    Dużo zdrówka ❤️🫶🏻

  2. Dorota pisze:

    ❤️❤️❤️❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *