LEGO Technic Lamborghini dla Ksawerego

Super Prezent: LEGO Technic Lamborghini Sián FKP 37 42115

Ksawery przebywając w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie u kolegi ze szpitalnej sali zauważył właśnie ten model klocków Lego. Od tego momentu cały czas wspominał o nich mówiąc, że bardzo chciałby je otrzymać. Chłopiec nigdy nie układał Lego, ale grał w gry związane z nimi i stąd też jego zachwyt nad klockami. Rodzina chłopca znajduje się w chwili obecnej w trudnej sytuacji, która uniemożliwia zakup klocków jako prezentu dla Ksawerego.

Historia Wojownika:

Lekarze u Ksawerego w grudniu 2021 (chwilę przed Świętami Bożego Narodzenia) zdiagnozowali nowotwór złośliwy trzonu kości udowej – osteosarcoma. Dla rodziny świat zatrzymał się w jednej chwili. Ksawery leczy się w szpitalu 500 kilometrów od domu, gdyż tylko w Warszawie leczy się dzieci z taką chorobą. Pierwszy cykl chemioterapii rozpoczął 12 stycznia 2022 r.

Po pięciu cyklach chemii okazało się, że nowotwór zareagował na leczenie. 21 marca Ksawerego czeka operacja wycięcia kawałka kości i zastąpienie go endoprotezą.

Pomóż spełnić marzenie Wojownika, aby choć na chwilę odwrócić uwagę od szarej codzienności i wywołać uśmiech na jego twarzy!

NASZA IDEA

Nasz cel to motywacja i wsparcie dzieci z chorobami nowotworowymi. Poprzez nasze działania udowadniamy, że diagnoza to nie wyrok. Organizujemy liczne wydarzenia na oddziałach onkologicznych i staramy się spełniać małe marzenia dzielnych Wojowników!

Główne zadania Fundacji to: finansowanie profilaktyki zdrowotnej, refundacja kosztów leczenia, zakup sprzętu medycznego. Akcja Cancer Fighters prowadzona jest od czerwca 2014 roku. Rok później do życia została powołana Fundacja. Od 2019 roku jesteśmy również Organizacją Pożytku Publicznego. Obecnie posiadamy oddziały w 11 miastach Polski.

  • zebrane
    z 1 500 
 

Udostępnij zbiórkę:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *