Nike Tech Fleece dla Natana

SUPER PREZENT: Dres Nike Tech Fleece

Natan jest chłopcem, który interesuje się modą i różnymi modowymi nowinkami. Lubi być na bieżąco. Jego marzeniem jest posiadanie dresu Nike Tech Fleece.

Historia Wojownika:

Dnia 03.03.2020 r. Natan zachorował na chłoniak limfoblastyczny IV stopnia. Miał wtedy 15 lat. Było różnie – walczył dzielnie choć bywały dni, że już miał wszystkiego dość. Ale zawsze dał i będzie dawać radę bo jest urodzonym wojownikiem! Jego postawa jet ogromną motywacją dla osób z najbliższego otoczenia – szczególnie Mamy, której daje siłę każdego dnia,

03 marca 2022r. wziął ostatnią chemię – mamy nadzieję, że już nigdy nie będzie musiał do tego wracać.

NASZA IDEA

Nasz cel to motywacja i wsparcie dzieci z chorobami nowotworowymi. Poprzez nasze działania udowadniamy, że diagnoza to nie wyrok. Organizujemy liczne wydarzenia na oddziałach onkologicznych i staramy się spełniać małe marzenia dzielnych Wojowników!

Główne zadania Fundacji to: finansowanie profilaktyki zdrowotnej, refundacja kosztów leczenia, zakup sprzętu medycznego. Akcja Cancer Fighters prowadzona jest od czerwca 2014 roku. Rok później do życia została powołana Fundacja. Od 2019 roku jesteśmy również Organizacją Pożytku Publicznego. Obecnie posiadamy oddziały w 11 miastach Polski.

  • zebrane
    z 900 
 

Udostępnij zbiórkę:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *