PlayStation 4 dla Jasia

SUPER PREZENT: zakup PlayStation 4

Jasiu marzy o PlayStation 4, aby mógł grać w grę Spiderman.

Historia Wojownika:

Jaś zachorował w 2015 roku. Diagnoza była jasna i druzgocąca: Neuroblastoma IV stopnia.  Od tamtej chwili cały czas jest pod opieką lekarzy. Choroba nie odpuszcza nawet na krok.

W 2019 roku miał przerzut do mózgu, a w tym momencie nastąpił kolejny rozsiew choroby. Po raz kolejny zajęty jest szpik, a nowotwór na kościach pogłębił się w bardzo dużym stopniu.

Aktualnie Jaś wraz z rodzicami przebywa w szpitalu w Krakowie na chemioimmunoterapii. Jest to dla naszego Wojownika bardzo obciążająca i wyniszczająca terapia, ale jest to „jedyna deska ratunku”. Na dany moment lekarze nie są w stanie zaproponować mu nic więcej.

NASZA IDEA

Nasz cel to motywacja i wsparcie dzieci z chorobami nowotworowymi. Poprzez nasze działania udowadniamy, że diagnoza to nie wyrok. Organizujemy liczne wydarzenia na oddziałach onkologicznych i staramy się spełniać małe marzenia dzielnych Wojowników!

Główne zadania Fundacji to: finansowanie profilaktyki zdrowotnej, refundacja kosztów leczenia, zakup sprzętu medycznego. Akcja Cancer Fighters prowadzona jest od czerwca 2014 roku. Rok później do życia została powołana Fundacja. Od 2019 roku jesteśmy również Organizacją Pożytku Publicznego. Obecnie posiadamy oddziały w 11 miastach Polski.

  • zebrane
    z 2 000 
 

Udostępnij zbiórkę:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *