W TRAKCIE: Zestaw bokserski dla Adasia

SUPER PREZENT: rękawice bokserskie i artykuły do trenowania boksu

Adaś jest ogromnym fanem boksu i interesuje się tą tematyką. Jego marzeniem jest posiadanie własnych rękawic bokserskich oraz artykułów do trenowania boksu, aby mógł ćwiczyć i zostać kiedyś mistrzem!

Historia Wojownika:

Adaś zachorował jako 12-letni chłopiec. Diagnoza była druzgocąca – chłoniak rozlany nieziarniczny z dużych komórek B (DLBCL) III stopnia. Leczył się w Klinice św. Mikołaja w Szczecinie.

Obecnie przebywa w domu, jeżdżąc na wizyty kontrolne do kliniki . Wraca do zdrowia i chce poświęcić swój wolny czas na trenowanie boksu. W końcu jest wielkim Fighterem!

Zachęcamy do wsparcia realizacji marzenia Adasia poprzez wpłatę darowizny na konto.

 

NASZA IDEA

Nasz cel to motywacja i wsparcie dzieci z chorobami nowotworowymi. Poprzez nasze działania udowadniamy, że diagnoza to nie wyrok. Organizujemy liczne wydarzenia na oddziałach onkologicznych i staramy się spełniać małe marzenia dzielnych Wojowników!

Główne zadania Fundacji to: finansowanie profilaktyki zdrowotnej, refundacja kosztów leczenia, zakup sprzętu medycznego. Akcja Cancer Fighters prowadzona jest od czerwca 2014 roku. Rok później do życia została powołana Fundacja. Od 2019 roku jesteśmy również Organizacją Pożytku Publicznego. Obecnie posiadamy oddziały w 11 miastach Polski.

Udostępnij zbiórkę:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *