Zestaw gamingowy i słuchawki Apple AirPods dla Macieja!

SUPER PREZENT: materiałowy fotel gamingowy Gamvis Expert, słuchawki dla gracza HyperX Cloud Alpha, słuchawki Apple AirPods 2 z etui ładującym

Maciej jest pasjonatem komputerowym. Chodzi do klasy o rozszerzonym profilu informatycznym. Bardzo przydałby mu się nowy, wygodny fotel do komputera bo stary jest już wysłużony i zniszczony. Maciej chciałby otrzymać także słuchawki, które umożliwiłyby mu swobodną komunikację z rówieśnikami i rozwiązywanie problemów matematyczno- informatycznych.

Maciek to młody człowiek, dla którego świat zawalił się 30 sierpnia 2019 roku, kiedy to usłyszał diagnozę. Ostra białaczka szpikowa. Zaczęła się wtedy walka o życie i zdrowie. Ciężka chemioterapia wyniszczyła organizm Wojownika.

Liczne infekcje często dawały się we znaki. Dni, tygodnie, miesiące w szpitalu to był najgorszy czas w jego życiu. Wiara i nadzieja pozwalały całej rodzinie przetrwać te bardzo trudne chwile. Po pięciu cyklach ciężkiej chemioterapii nastąpiło roczne podtrzymanie reemisji choroby, które również wymagało częstych pobytów Maćka na oddziale.

Maciek wygrał swoją walkę. Jest dla całej rodziny wielkim Wojownikiem –  choć często były momenty załamania, bólu, zwątpienia, zawsze wstawał silniejszy i gotów do działania.

Dziś Maciej cieszy się życiem jak każdy nastolatek, chociaż cały czas jeszcze się leczy. Rodzina stara się nie myśleć o tej strasznej chorobie, jednak pozostaje świadomość, w jakiej grupie ryzyka wznowy jest nasz Wojownik. Wiara, nadzieja i miłość dodaje całej rodzinie skrzydeł.

NASZA IDEA

Nasz cel to motywacja i wsparcie dzieci z chorobami nowotworowymi. Poprzez nasze działania udowadniamy, że diagnoza to nie wyrok. Organizujemy liczne wydarzenia na oddziałach onkologicznych i staramy się spełniać małe marzenia dzielnych Wojowników!

Główne zadania Fundacji to: finansowanie profilaktyki zdrowotnej, refundacja kosztów leczenia, zakup sprzętu medycznego. Akcja Cancer Fighters prowadzona jest od czerwca 2014 roku. Rok później do życia została powołana Fundacja. Od 2019 roku jesteśmy również Organizacją Pożytku Publicznego. Obecnie posiadamy oddziały w 11 miastach Polski.

  • zebrane
    z 1 900 
 

Udostępnij zbiórkę:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *