Adam kontra nowotwór złośliwy - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Adam kontra nowotwór złośliwy      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Adam kontra nowotwór złośliwy
#Młodzież

Adam kontra nowotwór złośliwy

Początkowo lekarz rodzinny nie uznał jego dolegliwości za nic niepokojącego

Adam kontra nowotwór złośliwy

11.681 zł z 30.000 zł (38,94%)

Koszty bieżącego leczenia, rehabilitacja, dojazdy do szpitala, suplementy diety

Opis zbiórki

Pierwsze niepokojące objawy pojawiły się u Adama w styczniu 2024 roku. Pomimo bólów brzucha, mdłości, ogólnego osłabienia, lekarz rodzinny nie uznał tych dolegliwości za nic niepokojącego. Inne wnioski padły po prywatnej wizycie – po oględzinach lekarz stwierdził z całą pewnością, że coś jest nie tak i skierował Adama do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie przeprowadzono badania, takie jak USG, tomografia i morfologia. Po odczytaniu wyników podjęto decyzję o natychmiastowej operacji.

W trakcie zabiegu usunięto ropnie oraz wykonano drenaż jamy otrzewnej. Adam mógł wrócić do domu po około 3 tygodniach od operacji. Pierwsza kontrola nie wykryła nic niepokojącego. Podczas następnej wizyty, zaledwie parę dni później, w wyniku szczegółowych badań lekarze wykryli guzek w odbytnicy.

Adam został skierowany do szpitala w Szczecinie, gdzie przeszedł kolejne operację – usunięto kolejne ropnie, wykonano drenaż otrzewnej oraz wyłonienie stomii. Przeprowadzono również kolonoskopię i pobrano wycinek guza do badania histopatologicznego. Wynik był jednoznaczny – nowotwór złośliwy odbytnicy.

W tym momencie rozpoczęła się intensywna walka o zdrowie i życie Adama. Przed naszym Wojownikiem chemioterapia oraz radioterapia. Zachęcamy do wsparcia jego walki! Każda, choćby najmniejsza wpłata, wspomaga proces powrotu do zdrowia.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Adam Rybarczyk
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł