Białaczka odbiera Agacie nastoletnią codzienność - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Białaczka odbiera Agacie nastoletnią codzienność      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Białaczka odbiera Agacie nastoletnią codzienność
#Młodzież

Białaczka odbiera Agacie nastoletnią codzienność

Walkę Wojowniczki wspiera każdego dnia kochająca babcia

Białaczka odbiera Agacie nastoletnią codzienność

7.575 zł z 30.000 zł (25,25%)

CEL ZBIÓRKI: Pokrycie kosztów bieżącego leczenia, dojazdy do szpitali, późniejsza rehabilitacja, odpowiednia dieta i suplementacja.

Opis zbiórki

Życie Agaty toczyło się swoim spokojnym i standardowym tempem. Nic nie zapowiadało, że niebawem czeka ją walka z niezwykle wymagającym rywalem. Na początku czerwca 2024 roku niespodziewanie osłabła, zaczęło jej się kręcić w głowie, a wszystkiemu towarzyszył duży ból nóg i rąk, uniemożliwiający poruszanie się.

Po tym zdarzeniu Agata udała się wraz z babcią do lekarza rodzinnego, który zlecił wykonanie podstawowych badań. Ich wyniki okazały się bardzo niepokojące, a Wojowniczkę natychmiast skierowano na szczegółową diagnostykę do Szczecina. Tam potwierdzono obawy lekarza rodzinnego, u Agaty potwierdzono białaczkę. Podjęto decyzję o leczeniu chemioterapią. Ilość potrzebnych cykli zależna będzie od tego, jak nasza Bohaterka będzie znosić leczenie i jak będzie ono przebiegało.

Bardzo prosimy o wsparcie Agaty w tych niezwykle trudnych chwilach! Każda wpłata pomoże tej dzielnej Wojowniczce kontynuować walkę o powrót do zdrowia.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Agata Matysiak
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł