#Superliga

Alicja Gaertner

Zepter KPR Legionowo

Alicja Gaertner

7.090 zł z 10.000 zł (70,90%)
Opis zbiórki

Alicja Gaertner

Alicja urodziła się we wrześniu 2013 roku. Od kiedy tylko nauczyła się chodzić ciężko jej było usiedzieć w jednym miejscu. Rower, rolki, hulajnogi, bieganie, skakanie na trampolinie, wypełniały każdą wolną chwilę.

Trzy lata temu rozpoczęła swoją przygodę z gimnastyką artystyczną. Treningi, zawody, długie godziny spędzone na ćwiczeniach. Osiągnęła pierwsze sukcesy, zdobyła pierwsze dyplomy i medale. Jednak nie trwało to zbyt długo. W maju zeszłego roku pojawiły się pierwsze bóle nogi. Po kilku miesiącach poszukiwań jego źródeł, z początkiem grudnia jak grom z jasnego nieba padła diagnoza – mięsak Ewinga.

Przed Alicją długa i ciężka walka o powrót do zdrowia. Aktualnie nasza podopieczna leczy się w Instytucie Matki i Dziecka. Po całym cyklu chemioterapii, odbędzie się bardzo skomplikowana operacja, po której konieczne do powrotu, do możliwie jak największej sprawności, będą długie miesiące rehabilitacji.

Potrzebujemy Waszej pomocy, aby zapewnić Alicji niezbędne leczenie, rehabilitację, zakup nierefundowanych leków i badań oraz pokrycie kosztów związanych z regularnymi wyjazdami do Warszawy.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł