#Dzieci

Alicja walczy z nowotworem przysadki mózgowej

Alicja od zawsze była bardzo wesoła, energiczna i lubiła wszystkim pomagać – koleżankom i kolegom w szkole, rodzicom, siostrze. Teraz niestety sama potrzebuje pomocy. Na początku 2021 roku, była bardzo osłabiona, nie miała apetytu i była „nieobecna”.

Alicja walczy z nowotworem przysadki mózgowej

638 zł z 15.000 zł (4,25%)

Zebrane środki będą wykorzystane na zakup leków, dojazdy do szpitala oraz późniejszą rehabilitację

Opis zbiórki

W lutym zachorowała na koronawirusa, dostała bardzo wysokiej gorączki i w pewnym momencie straciła kontakt z rzeczywistością. Nie reagowała na żadne bodźce zewnętrzne. Taki stan rzeczy bardzo zaniepokoił lekarzy, którzy zlecili szczegółowe badania.

Nasz Wojowniczka przeszła badania tomografem i rezonans, które wykazały zmiany w przysadce mózgowej. Przeprowadzono biopsję, której wynik był szokujący – Germinoma, nowotwór przysadki mózgowej. Wdrożono leczenie chemioterapią, która niestety niesie za sobą skutki uboczne. Za nią również radioterapia.

Alicja zakończenie leczenia świętowała 3 dni przed swoimi 10 urodzinami tj. 14 sierpnia 2021 roku. Od tamtej pory nadal jest pod stałą kontrolą onkologiczną. Co 3 miesiące jeździ na rezonans magnetyczny. Leki które bierze nasza Wojowniczka pomagają jej w codziennym życiu, bez nich czułaby się źle.

Niestety leczenie onkologiczne zostawiło po sobie takie skutki, że nasza Podopieczna traci słuch. To był dla całej rodziny kolejny straszny cios. Poziom uszkodzenia słuchu i dalsze perspektywy pokazać może tylko czas oraz następne badania. Zachęcamy do wsparcia Alicji i dobrowolnych darowizn na jej konto.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Alicja Tomczak
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł