#Dorośli

Anna walczy z nowotworem piersi

Profilaktyczne badania wykazały bardzo niepokojące zmiany

Anna walczy z nowotworem piersi

6.663 zł z 30.000 zł (22,21%)

Kontynuacja leczenia, rehabilitacja oraz pokrycie bieżących kosztów związanych z terapią

Opis zbiórki

W 2023 roku Anna – aktywna zawodowo, pełna życiowej energii kobieta, matka trójki dzieci, żona i właścicielka ukochanego psa, skorzystała z profilaktycznej mammografii. Niestety, wyniki były zaskakujące i przerażające zarazem – diagnoza brzmiała: rak piersi. Było to ogromne zaskoczenie, bowiem Anna nigdy nie przypuszczała, że to może dotyczyć jej – zdrowej i aktywnej kobiety.

Od tej pory jej życie zmieniło się diametralnie. W maju 2023 roku przeszła mastektomię, a badania histopatologiczne wykazały obecność komórek nowotworowych w węźle chłonnym. Rozpoczęła dalsze intensywne leczenie, które przewidziane jest na co najmniej 5 lat. W grudniu 2023 czeka ją kolejna operacja. Anna dzielnie stawia czoła skutkom ubocznym leczenia, zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Jednak przed nią długa droga, pełna wyzwań, w tym także finansowych. Koszty leczenia, nierefundowane procedury monitorowania komórek nowotworowych, ciągła rehabilitacja i wsparcie psychologiczne są ogromne.

Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie, a każda pomoc ma znaczenie. Rozumiemy, że prośba o wsparcie finansowe może być trudna, ale wierzymy w siłę wspólnoty, w ludzi empatycznych i gotowych pomagać. Dziękujemy za każdy gest wsparcia, każdą złotówkę. Pamiętajcie, razem możemy więcej i razem możemy pomóc Annie w tej nierównej walce.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Anna Kowalik
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł