#Dzieci

Antek kontra ostra białaczka limfoblastyczna

Trzyletni Wojownik w wyniku leczenia zmaga się z problemami z chodzeniem

Antek kontra ostra białaczka limfoblastyczna

370 zł z 30.000 zł (1,23%)

Pokrycie kosztów bieżącego leczenia, dojazdy do kliniki, późniejsza rehabilitacja

Opis zbiórki

Trzyletni Antek był pełnym energii dzieckiem, chętnym do zabawy i poznawania świata. W listopadzie 2023 roku pojawiła się u niego gorączka. Rodzice udali się z chłopcem do lekarza, który przepisał Antkowi antybiotyk. Pomimo stosowania się do zaleceń, stan 3-latka ulegał pogorszeniu i ostatecznie wylądował na SOR. Tam lekarze podjęli decyzję o skierowaniu Antosia na dalsze, bardziej szczegółowe badania.

Wstępne wyniki wykazały podejrzenie białaczki, w związku z czym chłopiec został skierowany na biopsję szpiku. Rezultaty biopsji potwierdziły obawy – Antek choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Natychmiast rozpoczęto leczenie chemioterapią. Trzyletni Wojownik musi przyjmować także sterydy, które wspomagają proces powrotu do zdrowia. Intensywne leczenie, w trakcie którego obecnie znajduje się Antek, ma jednak swoją „cenę” – efektem ubocznym chemioterapii są problemy z chodzeniem u naszego dzielnego 3-latka.

Przed Antkiem oraz jego rodzicami długa i trudna walka. Każda, choćby najmniejsza wpłata, wspomoże leczenie naszego małego Wojownika. Pomóżmy mu cieszyć się wesołym i beztroskim życiem dziecka!

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Antoni Sularz
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł