Bruno walczy o powrót do zdrowia - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Bruno walczy o powrót do zdrowia      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Bruno walczy o powrót do zdrowia
#Dzieci

Bruno walczy o powrót do zdrowia

Dzielny 3-latek mierzy się z bardzo rzadkim nowotworem

Bruno walczy o powrót do zdrowia

3.392 zł z 30.000 zł (11,31%)

CEL ZBIÓRKI: Pokrycie kosztów bieżącego leczenia, dojazdy do kliniki, prywatne wizyty u u specjalistów

Opis zbiórki

Bruno urodził się w lutym 2021 roku. Od pierwszego dnia życia pod prawym uchem rodzice zauważyli u niego krwiaka, który ich zaniepokoił. Lekarz rodzinny zlecił USG, po którym podejrzewano naczyniaka, niegroźną zmianę, która z czasem powinna się wchłonąć. Jednak krwiak się nie wchłaniał i konieczna okazała się wizyta u chirurga naczyniowego, który zlecił kolejne badania w tym rezonans.

Badanie rezonansem wykazało guza. Natychmiast naszemu podopiecznemu zrobiono biopsję i pobrano wycinek do badania histopatologicznego. Jego wynik był szokujący – bardzo rzadki nowotwór, na który nie ma bezpośredniego leczenia chemioterapią, a dodatkowo jest to guz nieoperacyjny. Zaproponowano leczenie eksperymentalne, które miało na celu wchłonienie zmiany nowotworowej w możliwie jak największym stopniu.

Zastosowana terapia spowodowała zmniejszenie się guza o połowę. Obecnie trwają konsultacje jak ma wyglądać dalsze leczenie i czy możliwa jest operacja, czy konieczna będzie zmiana leku…. Środki, które uda się uzbierać podczas zbiórki będą wykorzystane na pokrycie kosztów bieżącego leczenia, dojazdy do kliniki, prywatne wizyty u specjalistów, walkę z efektami ubocznymi długotrwałego leczenia oraz późniejszą rehabilitację.

Zachęcamy do wsparcia, każda nawet najmniejsza wpłata w znaczny sposób poprawi komfort leczenia naszego podopiecznego!

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Bruno Mieszała
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł