#Dorośli

Dagmara chce słyszeć

Dagmara ma 36 lat. W październiku 2019 roku zaczęło jej dokuczać przeziębienie i ból gardła. Po wybraniu dwóch antybiotyków ból nie ustępował. Zlecono jej badania krwi, żeby ustalić przyczynę złego samopoczucia.

Dagmara chce słyszeć

380 zł z 25.000 zł (1,52%)

Aparat słuchowy, sprzęt medyczny, rehabilitacja,  niezbędne leki i suplementy 

Opis zbiórki

Wtedy usłyszała diagnozę. Ostra białaczka szpikowa. Cała rodzina Dagmary, jak i ona nie mogli uwierzyć w te słowa, jednak diagnoza nie pozostawiała złudzeń i trzeba było działać wyjątkowo szybko.
Nasza Wojowniczka 20 listopada 2019 roku rozpoczęła pierwszą dawkę chemioterapii w Ośrodku Leczenia
Białaczek Szpitala Onkologicznego w Kielcach. Udało się uzyskać prawie całkowitą remisję, jednak walka z chorobą nowotworową nie jest taka łatwa. Dagmarze zlecono kolejną dawkę chemioterapii podtrzymującej, następnie czekała na nią trzecia chemioterapia przed przeszczepem i przeszczep komórek macierzystych w Ośrodku Przeszczepowym w Katowicach. Leczenie tej choroby wiąże się z dużymi kosztami: badania diagnostyczne, jedzenie hermetyczne, leki poprzeszczepowe, dojazdy na konsultację i przystosowanie całego mieszkania do warunków osoby, która ma zerową odporność.

Nasza Wojowniczka zmaga się GVHD w ciężkiej postaci i przechodzi poważne powikłania w całym organizmie: woda w opłucnych, osierdziu i wodobrzusze, a także niedosłuch na uszy. Na jedno ucho słyszy tylko w 60%, natomiast na drugie wcale. Walka z chorobą okazała się dłuższa, niż wszyscy myśleli. Trzy lata po przeszczepie Dagmara wciąż przebywa w szpitalu. Przed nią długa i kosztowna rehabilitacja, wzmocnienie organizmu, który aktualnie jest bardzo wyniszczony, a także diagnostyka laryngologiczna.

Zachęcamy do wsparcia naszej Podopiecznej w tej nierównej walce i dobrowolnych darowizn na jej konto. Wspólnymi siłami na pewno się uda!

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Dagmara Krawczyk 
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł