Dawid Szcześniak - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Dawid Szcześniak      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Dawid Szcześniak
#Superliga

Dawid Szcześniak

Grupa Azoty Unia Tarnów

Dawid Szcześniak

2.903 zł z 10.000 zł (29,03%)
Opis zbiórki

Dawid Szcześniak

16-letni Dawid od 23 listopada 2023 roku zmaga się z ostrą białaczką limfoblastyczną. Nasz młody Wojownik przeszedł już pierwszy blok chemioterapii i obecnie znajduje się w trakcie drugiego etapu leczenia. Jego walka z chorobą nie jest łatwa – dwukrotnie lekarze walczyli o jego życie na oddziale intensywnej terapii. Mimo to, Dawid pokazuje niezwykłą siłę i bohaterstwo w obliczu przeciwności.

Przed diagnozą Dawid był aktywnym chłopcem, uwielbiającym wycieczki rowerowe i pomagał rodzicom w gospodarstwie. Jego miłość do zwierząt jest ogromna, a one wraz z jego rodziną tęsknią za nim i czekają na jego powrót do domu.

Chcemy pomóc Dawidowi w tej trudnej walce, ale potrzebujemy Waszego wsparcia. Koszty leczenia, długotrwałej rehabilitacji i niezbędnych leków są ogromne. Każda złotówka, którą możemy zebrać, pomoże w pokryciu tych kosztów i zapewni Dawidowi lepszą przyszłość.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł