Nieoperacyjny guz uciska życie Elżbiety - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Nieoperacyjny guz uciska życie Elżbiety      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Nieoperacyjny guz uciska życie Elżbiety
#Dorośli

Nieoperacyjny guz uciska życie Elżbiety

Niepozorny guz piersi przerodził się w niezwykle trudnego przeciwnika

Nieoperacyjny guz uciska życie Elżbiety

1.015 zł z 30.000 zł (3,38%)

CEL ZBIÓRKI: Koszty bieżącego leczenia, dojazdy do szpitala w Warszawie, odpowiednia dieta i suplementacja, późniejsza rehabilitacja

Opis zbiórki

Życie Elżbiety toczyło się w swoim spokojnym tempie, jej codzienność wypełniona była obowiązkami oraz prywatnymi aktywnościami związanymi z jej zainteresowaniami. Wszystko zmieniło się w czerwcu 2023 roku, a prolog jej walki z chorobą był dość niepozorny. To właśnie wtedy nasza Wojowniczka zauważyła na piersi guz, aczkolwiek nie objawiał się bólem ani innymi dolegliwościami.

Niestety, guz zaczął się rozrastać w szybkim tempie. W kwietniu 2024 roku Elżbieta wykonała biopsję, a wyniki badania histopatologicznego dały szokującą diagnozę – nieoperacyjny trójujemny guz piersi. Najszybciej jak to możliwe wdrożono chemioterapię, która daje nadzieje na zmniejszenie się guza, co pozwoli na przeprowadzenie operacji wycięcia go. Niewykluczona jest również mastektomia. Wyniki badań wykazały także przerzuty na węzły chłonne i jeśli po leczeniu chemią nie ulegną zmniejszeniu, koniecznie będzie ich usunięcie.

Przed naszą Wojowniczką sześć cykli chemioterapii, a następnie radioterapia. Prosimy o wsparcie Elżbiety w tej nierównej walce! Każda, choćby najmniejsza darowizna, pozwoli jej na pokrycie kosztów leczenia, dojazdów czy też późniejszej rehabilitacji.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Elżbieta Kondej
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł