Fabian kontra ostra białaczka limfoblastyczna - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Fabian kontra ostra białaczka limfoblastyczna      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Fabian kontra ostra białaczka limfoblastyczna
#Dzieci

Fabian kontra ostra białaczka limfoblastyczna

Niepokojąca gorączka „przerodziła się” w walkę o życie

Fabian kontra ostra białaczka limfoblastyczna

1.214 zł z 30.000 zł (4,05%)

CEL ZBIÓRKI: Koszty bieżącego leczenia, dojazdy do/ze szpitala, artykuły higieniczne, przyszła rehabilitacja

Opis zbiórki

Fabianek ma 8 lat. Dokładnie 4 kwietnia 2023 roku rozpoczął walkę z ostrą białaczką limfoblastyczną. Od tego czasu praktycznie zamieszkał z mamą w Ponadregionalnym Centrum Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu. Wszystko zaczęło się w marcu 2023 roku. Fabianek gorączkował przez 5 dni. Miał kaszel, nie mógł chodzić. Mama zabrała chłopca do lekarza, który zlecił wykonanie szeregu badań.

Wyniki wyszły bardzo złe. Po ich odczytaniu zapadła decyzja, aby karetką na sygnale przetransportować Fabianka z mamą do „Przylądka Nadziei” we Wrocławiu – i od tego czasu leżą w szpitalu. Fabianek dostaje wlewy chemii, ma założonego Broviaca.

Leczenie powoduje, że chłopiec źle się czuje, ma „wypalone” śluzówki i przez jakiś czas musiał być odżywiany dożylnie. Ma podawaną krew, płytki, różnorodne leki konieczne w procesie leczenia. Pobyt w szpitalu potrwa jeszcze długo. Kolejna chemia znowu uszkodziła Fabiankowi śluzówki. Znowu nie może jeść.

Mama chłopca prosi o każdą pomoc i za każdą jest bardzo wdzięczna. Napisała kilka słów, kierując je do wszystkich darczyńców:

„Z całego serca ♥️ dziękujemy: ja i mój synek.”

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Fabian Skoczylas
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł