Filip walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Filip walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Filip walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną
#Młodzież

Filip walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną

Zawroty głowy okazały się początkiem walki z bardzo wymagającą chorobą

Filip walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną

4.601 zł z 30.000 zł (15,34%)

CEL ZBIÓRKI: Dojazdy do szpitala, koszty bieżącego leczenia, suplementacja, środki higieny osobistej

Opis zbiórki

Filip to prawdziwie artystyczna dusza. Zanim zachorował, uwielbiał rodzinne wypady nad jezioro i wycieczki rowerowe, dużą radość sprawiało mu także szkicowanie. Los sprawił, że swój talent plastyczny odkrył w trakcie pobytu w szpitalu..

Historia walki z chorobą u Filipa rozpoczęła się od niepozornego wydarzenia. W dniu swojego bierzmowania trafił do szpitala ze względu na zawroty głowy. Diagnoza była porażająca: ostra białaczka limfoblastyczna. Natychmiast rozpoczęło się leczenie chemią, aktualnie nasz Wojownik rozpoczyna drugi blok chemioterapii. Bardzo dzielnie znosi trudy choroby, ale nie jest mu łatwo – niedawno przeszedł silne zapalenie płuc.

Wielkim marzeniem Filipa jest nauka języków obcych, w przyszłości chciałby rozwijać swoje pasje lingwistyczne poza granicami Polski.

Pomóżmy temu dzielnemu Wojownikowi pokonać chorobę i zrealizować jego ambitne plany! Zachęcamy do przekazania darowizn na rzecz wsparcia leczenia Filipa. Każda, nawet najmniejsza wpłata, pomoże jego rodzicom pokryć niezbędne koszta związane z powrotem ich synka do zdrowia.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Filip Szydłowski
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł