#Dzieci
#Pilne

Gabriel kontra białaczka limfoblastyczna

Gabryś zjednuje serca personelu, wszystkich Wojowników oraz Ich Rodziców

Gabriel kontra białaczka limfoblastyczna

3.662 zł z 30.000 zł (12,21%)

Koszty bieżącego leczenia, środki higieny, suplementy diety, koszty dojazdów, późniejsza intensywna rehabilitacja

Opis zbiórki

Gabryś ma 5 lat i od marca 2023 roku walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną. Choroba zaczęła się niespodziewanie. Chłopczyk zmagał się z bólami nóg oraz czuł się bardzo osłabiony. Diagnoza ostatecznie potwierdziła obawy – choruje na białaczkę.

Znaki rozpoznawcze Gabrysia, to zawadiacki uśmiech 🙂 , serce gotowe do walki oraz niespożyta energia, którą dzieli się z innymi Wojownikami przebywającymi na oddziale. W szpitalu Gabrysiowi najbardziej brakuje ulubionego roweru, którym uwielbiał jeździć zanim pojawiła się choroba, a także młodszego, 3-letniego braciszka, z którym jest bardzo związany. Mama chłopca czuwa przy nim każdego dnia. Gabryś jest w trakcie chemioterapii, którą bardzo dzielnie znosi. Leczenie jeszcze trochę potrwa, ale nasz Wojownik nie ma wątpliwości, że za jakiś czas ponownie wsiądzie na swój ulubiony rower, na którym będzie przemierzał świat!

Trudno pokonać osobę, która nigdy się nie poddaje – a czy Wy dołączycie do narożnika Gabrysia?

Każde wsparcie jest dla chłopca oraz Jego rodziny BEZCENNE! Dojazdy do oddalonego o 100 kilometrów szpitala generują ogromne koszta. Wsparcie możesz okazać także przekazując 1.5 % podatku.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Gabriel Porębski
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł