#Dzieci

Wspieramy kosztowe leczenie Huberta

Hubert to 9 letni chłopiec, u którego zdiagnozowano nowotwór złośliwy. Choroba rozsiała się po rdzeniu kręgowym oraz obustronnie w strukturach pnia mózgu i wzgórza.

Wspieramy kosztowe leczenie Huberta

12.760 zł z 100.000 zł (12,76%)

Nierefundowane badanie genetyczne i nierefundowane leczenie

Opis zbiórki

Nasz Wojownik jest jedynakiem. Do tej pory można było go poznać jako uśmiechniętego, silnego i energicznego chłopca, który uwielbiał ruch i zabawę. Jednak diagnoza postawiona w styczniu 2022 roku odmieniła całe życie Huberta i jego rodziny. Obecnie porusza się na wózku inwalidzkim. Naszemu Podopiecznemu bardzo ciężko jest zrozumieć i pogodzić się z chorobą oraz stratami jakie ona za sobą niesie.

„Dlaczego mnie to spotkało?” – pyta. 

Obecnie chłopiec jest po cyklach chemioterapii, które niestety nie dały żadnych efektów. Guzy, które znajdowały się w rdzeniu kręgowym powiększyły się i rozsiały. Lekarze wskazali, że u naszego Wojownika wystąpiła progresja choroby. Obecnie nasz Podopieczny jest w trakcie radioterapii osi mózgowo-rdzeniowej. Czekają go aż 33 naświetlania najwyższą dawką promieni.

Przed Hubertem i jego rodziną ciężkie chwile. Czeka go długie leczenie, a następnie równie długa rehabilitacja. Pomimo tych trudności ma w sobie chęci do walki i pokonania tej choroby raz a dobrze. Całkowita kwota przeznaczona zostanie na pokrycie kosztów nierefundowanego badania genetycznego oraz nierefundowanego leczenia.

Zachęcamy do wsparcia naszego Wojownika i dokonywania dobrowolnych darowizn na jego konto. Każda nawet najmniejsza wpłata przybliża go do wygranej z chorobą nowotworową.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Hubert Kaźmierczak
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł