Wspieramy kosztowe leczenie Huberta - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Wspieramy kosztowe leczenie Huberta      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Wspieramy kosztowe leczenie Huberta
#Dzieci

Wspieramy kosztowe leczenie Huberta

Dzielny chłopiec kontynuuje swój nierówny pojedynek z ciężką chorobą

Wspieramy kosztowe leczenie Huberta

12.860 zł z 100.000 zł (12,86%)

Nierefundowane badanie genetyczne i nierefundowane leczenie

Opis zbiórki

AKTUALIZACJA

23 kwietnia 2024

Hubert przeszedł wiele cykli chemioterapii oraz radioterapię. Dzięki tym działaniom guzy, które znajdowały się w rdzeniu kręgowym ustabilizowały się. Niestety, to nie koniec walki naszego Wojownika. Zmiany, które zaszły wewnątrz czaszki Huberta wciąż się pogłębiają. Obecnie trwają konsultacje dotyczące dalszego procesu leczenia. Po jego zakończeniu niezbędna będzie długotrwała rehabilitacja.


Hubert to 9-letni chłopiec, u którego zdiagnozowano nowotwór złośliwy. Choroba rozsiała się po rdzeniu kręgowym oraz obustronnie w strukturach pnia mózgu i wzgórza. Nasz Wojownik jest jedynakiem. Do tej pory można było go poznać jako uśmiechniętego, silnego i energicznego chłopca, który uwielbiał ruch i zabawę, jednak diagnoza postawiona w styczniu 2022 roku odmieniła całe życie Huberta i jego rodziny. Obecnie porusza się na wózku inwalidzkim. Naszemu Podopiecznemu bardzo ciężko jest zrozumieć i pogodzić się z chorobą oraz stratami jakie ona za sobą niesie.

„Dlaczego mnie to spotkało?” – pyta.

Obecnie chłopiec jest po kilku cyklach chemioterapii, które niestety nie dały żadnych efektów. Guzy, które znajdowały się w rdzeniu kręgowym powiększyły się i rozsiały. Lekarze wskazali, że u naszego Wojownika wystąpiła progresja choroby. Hubert jest w trakcie radioterapii osi mózgowo-rdzeniowej. Czekają go aż 33 naświetlania najwyższą dawką promieni.

Przed Hubertem i jego rodziną ciężkie chwile. Czeka go długie leczenie, a następnie równie długa rehabilitacja. Pomimo tych trudności ma w sobie chęci do walki i pokonania tej choroby raz, a dobrze. Całkowita kwota przeznaczona zostanie na pokrycie kosztów nierefundowanego badania genetycznego oraz nierefundowanego leczenia.

Zachęcamy do wsparcia naszego Wojownika i dokonywania dobrowolnych darowizn na jego konto. Każda nawet najmniejsza wpłata przybliża go do wygranej z chorobą nowotworową.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Hubert Kaźmierczak
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł