Julia kontra nowotwór złośliwy kości - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Julia kontra nowotwór złośliwy kości      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Julia kontra nowotwór złośliwy kości
#Zakończone

Julia kontra nowotwór złośliwy kości

Julia kontra nowotwór złośliwy kości

600 zł z 70.000 zł (0,86%)

CEL ZBIÓRKI: Zachęcamy wszystkich do wsparcia, lekarstwa, dojazdy do kliniki w Warszawie, bieżące leczenie i rehabilitacja wszystko to wiąże się z dużymi kosztami

Opis zbiórki

AKTUALIZACJA

Leczenie Kliniczne Julii pomyślnie dobiegło końca. Okresowe badania kontrolne wypadają pomyślnie i mamy nadzieję, ze tak pozostanie!


Julia to bardzo aktywna dziewczyna, która od lat trenuje grę w siatkówkę. W sierpniu 2020 roku zaczęła się skarżyć na ból nogi, który szczególnie nasilał się wieczorami. Nie dokuczał jej nawet podczas ćwiczeń, objawiał się jedynie późniejszą porą. Oprócz lekkiej opuchlizny na nodze nie było żadnych niepokojących zmian.

Rodzice Wojowniczki zdecydowali się na wizytę u chirurga, który zlecił badanie RTG i USG. Od tamtej chwili sprawy potoczyły się bardzo szybko. Krótka rozmowa z lekarzem podejrzewającym nowotwór, skierowanie do poradni onkologicznej w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, szczegółowe badania, pobranie wycinka do badań histopatologicznych i wiele innych działań, które doprowadziły ostatecznie do diagnozy – to Osteosarcoma, czyli nowotwór złośliwy kości.

Leczenie chemioterapią rozpoczęło się natychmiast. Julia pomyślnie przeszła operację usunięcia kości strzałkowej, na której znajdował się guz. Obecnie jest w trakcie intensywnej rehabilitacji, która skupia się na tzw. „zespole opadającej stopy”. To dolegliwość, która jest skutkiem ubocznym operacji usunięcia kości strzałkowej. Samo leczenie kliniczne pomyślnie dobiegło końca. Przed Wojowniczką nadal długa droga powrotna do zdrowia – wciąż czeka ją długotrwała i ciężka rehabilitacja, aby odzyskać możliwie jak największą sprawność w nodze.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia, lekarstwa, dojazdy do kliniki w Warszawie, bieżące leczenie i rehabilitacja wszystko to wiąże się z dużymi kosztami. Każda, nawet najmniejsza wpłata, jest istotna i przybliża Julię do wygranej walki z chorobą!

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Julia Leśniak
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł