Julia kontra białaczka szpikowa - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Julia kontra białaczka szpikowa      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Julia kontra białaczka szpikowa
#Dzieci

Julia kontra białaczka szpikowa

Ta niezwykle dzielna Wojowniczka walczy z nowotworem po raz trzeci

Julia kontra białaczka szpikowa

16.087 zł z 30.000 zł (53,62%)

CEL ZBIÓRKI: Zakup leków, finansowanie bieżącego leczenia, późniejsza rehabilitacja

Opis zbiórki

Julia swoją walkę z ostrą białaczką szpikową rozpoczęła w grudniu 2019 roku. Przez ten czas przeszła pięć bloków chemioterapii i kontynuowała leczenie podtrzymujące do maja 2021 roku. Niestety, choroba wróciła i Julia musiała stanąć do kolejnej walki. Po kilku miesiącach intensywnych poszukiwań udało się znaleźć niespokrewnionego dawcę szpiku i w połowie października przeszła pierwszy przeszczep szpiku.

Niestety, pod koniec 2022 roku choroba zaatakowała ponownie. Julia musi teraz zmierzyć się z kolejną wznową choroby. Błyskawicznie wznowiono leczenie, w tym podawanie chemii i leku Mylotarg, a Julia przygotowuje się do drugiego przeszczepu szpiku.

Po ostatnich badaniach w lipcu 2023 roku otrzymaliśmy kolejną przerażającą wiadomość – Julia ma trzecią wznowę choroby. Ta wiadomość zatrzymała w miejscu całą rodzinę. Jest obecnie w Przylądku Nadziei, gdzie ponownie poddawana jest chemioterapii i przygotowuje się do kolejnego przeszczepu.

Julia jest odważną dziewczynką, która pomimo trudności stara się czerpać radość z życia. Jednak przed nią jeszcze długa droga. Potrzebujemy Waszego wsparcia, aby pomóc Julii w tej trudnej walce. Rodzina Julii stoi przed ogromnym wyzwaniem. Mama Julii musi poświęcić się opiece nad córką, co oznacza niemożność pracy i bycie z dala od domu oraz pozostałych dzieci. Każda nawet najmniejsza wpłata jest niezwykle ważna, aby wspierać Julię w leczeniu i pomóc rodzinie w tym trudnym czasie.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Julia Łowicka 
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł