Nastoletnia Julia tęskni za normalnością - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Nastoletnia Julia tęskni za normalnością      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Nastoletnia Julia tęskni za normalnością
#Młodzież

Nastoletnia Julia tęskni za normalnością

Podczas 11. urodzin nie wiedziała jeszcze, jakie wyzwanie ją czeka

Nastoletnia Julia tęskni za normalnością

30.934 zł z 30.000 zł (103,11%)

CEL ZBIÓRKI: Koszty bieżącego leczenia, środki higieniczne, koszty dojazdów do/ze szpitala, koszty przyszłej rehabilitacji

Opis zbiórki

Julka świętowała swoje 11. urodziny w lutym 2024 roku. Na co dzień jest uśmiechniętą i aktywną dziewczynką. Wolne chwile lubi spędzać z przyjaciółmi, nikomu nie odmawia pomocy, a najbardziej ceni sobie wolność. Wśród swoich największych pasji wymienia malowanie oraz oglądanie filmów.

W maju 2024 roku życie Julii diametralnie się zmieniło, a cały świat tej uroczej nastolatki stanął na głowie. Dokładnie 25 maja postawiono diagnozę: ostra białaczka limfoblastyczna typu T. Dotychczasowe plany i marzenia musiały na razie pójść na bok. Wiadomość, która spadła jak grom z nieba, skurczyła świat nastolatki i jej mamy do niewielkiej sali szpitalnej w „Przylądku Nadziei”.

Proces leczenia rozpoczął się bardzo szybko i intensywnie, Julia od razu trafiła na Oddział Wzmożonego Nadzoru. Po kilkudniowym pobycie, nasza Wojowniczka została przeniesiona na oddział hematologii. Choć nie ma zamiaru się poddać, jest przerażona ilością lekarstw, które musi przyjmować każdego dnia oraz procedurami medycznymi. Życie w zamknięciu i odosobnieniu też daje jej się we znaki. Tęskni za życiem „po swojemu” – w końcu jest zwykłą nastolatką, która znalazła się w bardzo wymagającej sytuacji.

Zarówno Julka, jak i jej mama bardzo potrzebują teraz wsparcia. Trudna droga dopiero się dla nich zaczyna i nikt nie potrafi powiedzieć, jak długo potrwa. Pomóżmy im ją przejść i zwyciężyć!

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Julia Łukomska
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł