Julia - nastoletnia reprezentantka Polski w badmintonie od 2023 roku walczy o życie - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Julia – nastoletnia reprezentantka Polski w badmintonie od 2023 roku walczy o życie      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Julia – nastoletnia reprezentantka Polski w badmintonie od 2023 roku walczy o życie
#Młodzież
#Pamiętamy

Julia – nastoletnia reprezentantka Polski w badmintonie od 2023 roku walczy o życie

Niepozorna opuchlizna okazała się początkiem walki o życie

Julia – nastoletnia reprezentantka Polski w badmintonie od 2023 roku walczy o życie

77.430 zł z 50.000 zł (154,86%)

Od kilku dni walczyłaś o swoje życie, a my staraliśmy się zrobić wszystko, żeby Cię wesprzeć. Choroba zaatakowała nagle i niezwykle szybko… Niestety dzisiaj wieczorem musimy przekazać tę tragiczną informację. Julia, będziemy zawsze o Tobie pamiętać 🕯️

/ 21 marca 2024 r. /

Opis zbiórki

Poznajcie Julię, która wciąż ma przed sobą najtrudniejszy pojedynek do stoczenia.

„Mam na imię Julia. Mam 17 lat.

W marcu 2023 w czasie turnieju badmintona trener zauważył, że moja lewa ręka jest spuchnięta. Nie dokończyłam meczu, bezpośrednio z boiska pojechałam do szpitala, na SOR. Tam lekarze stwierdzili, że tylko przeciążenie. Jednak przez dwa tygodnie nie uległo to poprawie. Pojawiły się nowe objawy – opuchnięcie twarzy. Udało mi się w końcu trafić do lekarza, który znalazł zakrzep w żyle szyjnej i skierował mnie do szpitala.

Na pierwszym prześwietleniu RTG widoczny był guz w mojej klatce piersiowej. Karetką zostałam przewieziona do „Przylądka Nadziei” we Wrocławiu. Tutaj już na drugi dzień postawiono diagnozę – guz germinalny – nowotwór złośliwy serca, śródpiersia i opłucnej w śródpiersiu przednim.

Czas się zatrzymał.

Rozpoczęłam chemioterapię i dotarło do mnie, jaką walkę muszę stoczyć. Tym razem stawka jest wysoka – MOJE ŻYCIE. Staram się nie załamywać tylko walczyć. Sport nauczył mnie działać zadaniowo więc tak działam. Dzięki wsparciu rodziny i znajomych walczę dalej.

Mam wiele marzeń do spełnienia i wiele planów do zrealizowania, więc WALCZĘ i nie zamierzam się PODDAĆ.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Julia Wójcik
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł