#Dorośli

Katarzyna kontra potrójnie ujemny rak piersi

Poznajcie Kasię, której rak pokrzyżował plany na życie. We wrześniu na badaniu USG nasza Podopieczna usłyszał, że prawdopodobnie ma nowotwór złośliwy piersi. Jej życie zatrzymało się w ułamku sekundy.

Katarzyna kontra potrójnie ujemny rak piersi

556 zł z 280.000 zł (0,20%)

Nierefundowany lek o nazwie Pembrolizumab

Opis zbiórki

Po wielu diagnostycznych badaniach padła diagnoza: rak piersi potrójnie ujemny z 90% stopniem dzielenia się komórek rakowych. Obecnie nasza Wojowniczka jest w trakcie chemioterapii. Przed nią jeszcze osiem cykli chemii, następnie operacja, kolejny raz leczenie i być może radioterapia. Istnieje szansa na wdrożenie po operacji immunoterapii, która nie jest refundowana, a jej koszty są ogromne. Niestety bez naszej pomocy Kasia nie mam szans na uzbieranie tak ogromnej kwoty.

Leczenie jest długie, a rak piersi potrójnie ujemny jest bardzo trudny do wyleczenia. Posiada go ok. 15% pacjentek z wykrytym rakiem piersi. Ta odmiana nowotworu złośliwego daje bardzo duże prawdopodobieństwo nawrotów, dlatego każda pomoc będzie dla naszej Podopiecznej nieocenionym wsparciem w tej nierównej potyczce i pozwoli skupić mi się na walce z chorobą.

Każda, nawet najmniejsza, wpłata jest istotna i w znaczny sposób poprawi komfort leczenia Kasi oraz zwiększy jego szanse na powrót do normalnego życia.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Katarzyna Marcinkiewicz
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł