Programista Krzysiek kontra kod genetyczny - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Programista Krzysiek kontra kod genetyczny      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Programista Krzysiek kontra kod genetyczny
#Młodzież

Programista Krzysiek kontra kod genetyczny

Krzysztof usłyszał diagnozę w lutym 2024 roku

Programista Krzysiek kontra kod genetyczny

14.193 zł z 30.000 zł (47,31%)

CEL ZBIÓRKI: Bieżące leczenie, suplementacja, rehabilitacja, dojazdy do szpitala, środki higieniczne, inne.

Opis zbiórki

Choć na co dzień nasz Wojownik marzy o karierze programisty, na razie musi odłożyć swoje plany na bok i stoczyć walkę z nieco innym kodem – genetycznym.

Krzysiek uczy się w technikum o profilu programistycznym. Praca przy komputerze to jego największa pasja i chętnie chłonie wiedzę o wszystkim, co związane z szeroko pojętą informatyką. Zanim zachorował, uwielbiał jeździć na rowerze ze swoją grupą znajomych.

Nasz Podopieczny może liczyć na niezastąpione wsparcie swojej Mamy, Agaty. Choć matczyna miłość daje mu ogrom sił i woli walki, to Krzysztof potrzebuje wsparcia finansowego, aby pokryć niezbędne koszta leczenia, suplementacji, rehabilitacji, dojazdów do szpitala, ale także podstawowych środków higienicznych i innych potrzebnych każdego dnia przedmiotów.

Nawet najmniejszy gest pomocy, przybliża Krzysztofa do zwycięstwa! Wsparcie możesz okazać także przekazując 1,5% podatku.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Krzysztof Bikowski
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł