Choroba przerwała magiczne dzieciństwo! Laura chce tańczyć i śpiewać bez trosk - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Choroba przerwała magiczne dzieciństwo! Laura chce tańczyć i śpiewać bez trosk      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Choroba przerwała magiczne dzieciństwo! Laura chce tańczyć i śpiewać bez trosk
#Dzieci

Choroba przerwała magiczne dzieciństwo! Laura chce tańczyć i śpiewać bez trosk

Czterolatka walczy z najtrudniejszą do pokonania wersją białaczki

Choroba przerwała magiczne dzieciństwo! Laura chce tańczyć i śpiewać bez trosk

4.939 zł z 10.000 zł (49,39%)

CEL ZBIÓRKI: Koszta dojazdów na wizyty kontrolne, bieżące leczenie oraz wizyty u okulisty

Opis zbiórki

AKTUALIZACJA 18 lipca 2024

❗ PRZEZ CAŁĄ POLSKĘ W DRODZE PO ZDROWIE ❗

Laura ponad 3 miesiące temu pomyślnie przeszła przeszczep i pojawia się przed nią wizja powrotu do normalności. Niestety, nasza Podopieczna wciąż ma grafta, czyli przeszczep przeciwko gospodarzowi. Objawia się on w postaci wysypki na skórze. Oznacza to ciągłą potrzebę uczęszczania na wizyty kontrolne we Wrocławiu. Jest to ogromne wyzwanie logistyczne dla rodziców dzielnej Wojowniczki, ponieważ mieszkają koło Gdyni, więc przyjazd na kontrolę oznacza dla nich podróż ponad 500 kilometrów w jedną stronę. Jest to wyczerpująca podróż dla osoby dorosłej, a co dopiero dla dziecka.

Ponadto rodzice Laury muszą jeździć na cotygodniowe kontrole do Gdańska, co wiąże się między innymi z pielęgnacją Broviaca. W trakcie leczenia onkologicznego naszej Wojowniczce znacznie pogorszył się wzrok, w związku z czym musi nosić okulary. To także dodatkowe koszta, takie jak wizyty u okulisty czy korekcja szkieł.

Największe wyzwanie w chwili obecnej stanowią jednak gigantyczne koszty paliwa. Wizyty co 10-14 dni we Wrocławiu to naprawdę spora częstotliwość, a ze względu na bardzo niską odporność Laura nie może podróżować środkami komunikacji publicznej. Rodzice nie tracą jednak nadziei i wierzą, że w końcu walka z graftem się zakończy.

Pomimo wszystko mam nadzieję , że zmierzamy malutkimi kroczkami ku końcowi leczenia i wierzymy, że z dnia na dzień będzie tylko lepiej. Z całego serca bardzo dziękujemy Państwu za pomoc w tym trudnym dla nas czasie

 

– Mama Laury


Laura to uśmiechnięta 4-latka, która swoją energią i miłością do tańca oraz śpiewu potrafi rozjaśnić każdy najciemniejszy dzień, potrzebuje naszej pomocy. Jeszcze rok temu była zdrowa, pełną życia dziewczynką, a dziś stoi przed życiowym wyzwaniem – walką z białaczką szpikową M7, najtrudniejszą z możliwych do pokonania wersją tej choroby. W sierpniu 2023 roku, życie Laury i jej rodziny zmieniło się nieodwracalnie.

W ciągu zaledwie kilku miesięcy, od rutynowych badań krwi, przez hospitalizację i serię intensywnych badań, rodzina dowiedziała się o diagnozie, która zmusiła Laurę do najtrudniejszej walki w jej młodym życiu.

Mimo przeciwności, Laura nie traci ducha i z niezwykłą odwagą stawia czoła kolejnym etapom leczenia. Przed Laurą długa droga – konieczny jest przeszczep szpiku kostnego od zgodnego dawcy, na który już znaleziono dawcę. Jednak podróże, leczenie i niezbędne leki, które nie są refundowane, generują ogromne koszty.

To wyzwanie, z którym Laura i jej rodzina nie powinni mierzyć się sami. Dlatego dziś zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie dla Laury. Każda złotówka przybliży naszą Małą Wojowniczkę do wyzdrowienia i pozwoli jej znów cieszyć się każdym dniem, tańcząc i śpiewając, bez trosk. Pomoc finansowa jest niezbędna, aby pokryć koszty leczenia, niezbędnych leków i podróży związanych z przeszczepem szpiku.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Laura Dymarkowska
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł