#Dzieci

Choroba przerwała magiczne dzieciństwo! Laura chce tańczyć i śpiewać bez trosk

Czterolatka walczy z najtrudniejszą do pokonania wersją białaczki

Choroba przerwała magiczne dzieciństwo! Laura chce tańczyć i śpiewać bez trosk

2.839 zł z 30.000 zł (9,46%)

Bieżące leczenia i koszty rehabilitacji

Opis zbiórki

Laura to uśmiechnięta 4-latka, która swoją energią i miłością do tańca oraz śpiewu potrafi rozjaśnić każdy najciemniejszy dzień, potrzebuje naszej pomocy. Jeszcze rok temu była zdrowa, pełną życia dziewczynką, a dziś stoi przed życiowym wyzwaniem – walką z białaczką szpikową M7, najtrudniejszą z możliwych do pokonania wersją tej choroby. W sierpniu 2023 roku, życie Laury i jej rodziny zmieniło się nieodwracalnie.

W ciągu zaledwie kilku miesięcy, od rutynowych badań krwi, przez hospitalizację i serię intensywnych badań, rodzina dowiedziała się o diagnozie, która zmusiła Laurę do najtrudniejszej walki w jej młodym życiu. Mimo przeciwności, Laura nie traci ducha i z niezwykłą odwagą stawia czoła kolejnym etapom leczenia. Przed Laurą długa droga – konieczny jest przeszczep szpiku kostnego od zgodnego dawcy, na który już znaleziono dawcę. Jednak podróże, leczenie i niezbędne leki, które nie są refundowane, generują ogromne koszty.

To wyzwanie, z którym Laura i jej rodzina nie powinni mierzyć się sami. Dlatego dziś zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie dla Laury. Każda złotówka przybliży naszą Małą Wojowniczkę do wyzdrowienia i pozwoli jej znów cieszyć się każdym dniem, tańcząc i śpiewając, bez trosk. Pomoc finansowa jest niezbędna, aby pokryć koszty leczenia, niezbędnych leków i podróży związanych z przeszczepem szpiku.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Laura Dymarkowska
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł