#Superliga

Leon Stasiński

EKS Start Elbląg

Leon Stasiński

7.065 zł z 10.000 zł (70,65%)
Opis zbiórki

Leon Stasiński

Leon od kwietnia 2022 roku dzielnie walczy z białaczką limfoblastyczną. Jest na prostej drodze do końca leczenia i w kwietniu 2024 roku ma zakończyć leczenie podtrzymujące remisję. Jest to dla niego i jego rodziny moment pełen nadziei, ale też nowych wyzwań.

Leon jest niesamowitym chłopcem, który kocha zwierzęta – ma swojego kota i własną krowę na farmie u dziadków. W wolnych chwilach uwielbia grać w Farming Simulator i Roblox. Pomimo choroby, Leon nie przestaje marzyć o nowych przygodach i podróżach. Jego marzeniem jest odwiedzić Smoka Wawelskiego i wrocławskie krasnale, ale przede wszystkim, chciałby w tym roku znów mieć siłę, aby jeździć na rowerze.

Przygoda Leona z chorobą niespodziewanie przerwała mu możliwość realizacji marzeń, zmieniając życie całej jego rodziny. Mimo to, Leon nie traci ducha i z utęsknieniem planuje nowe wyprawy. Prosimy Was o wsparcie dla Leona i jego rodziny, aby mogli razem cieszyć się każdą chwilą po zakończeniu leczenia. Każda wpłata, niezależnie od jej wielkości, pomoże Leonowi wrócić do zdrowia i spełnić jego marzenia o podróżach i przygodach.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł