Łukasz kontra medulloblastoma - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Łukasz kontra medulloblastoma      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Łukasz kontra medulloblastoma
#Dzieci

Łukasz kontra medulloblastoma

Do niedawna Łukasz był bardzo aktywnym uczniem klasy sportowej

Łukasz kontra medulloblastoma

30.048 zł z 70.000 zł (42,93%)

CEL ZBIÓRKI: Koszty bieżącego leczenia, lekarstwa, suplementy diety, późniejsza intensywna rehabilitacja

Opis zbiórki

Poznajcie Łukasza, fana sportu, bardzo aktywnego ucznia klasy sportowej. Do niedawna. Pod koniec września 2022 roku u naszego Wojownika pojawiły się pierwsze niepokojące objawy w postaci silnego bólu głowy i wymiotów. Łukasz trafił do lekarza, gdzie przeprowadzono badanie tomografem, które wykazało, że w tylnej części głowy znajduje się guz. Dwa tygodnie później Łukasz był już po operacji wycięcia guza, którego wycinek trafił do badania histopatologicznego.

Niestety wynik badania był druzgocący – medulloblastoma IV stopień złośliwości. Natychmiast została podjęta decyzja o leczeniu chemioterapią. Przez kilka tygodni Łukasz przechodził przez protonoterapię w krakowskiej klinice onkologicznej. Po jej zakończeniu kontynuowane jest leczenie chemią. Przed Łukaszem jeszcze długa droga do odzyskania pełni zdrowia, ale nasz Wojownik jest silnie zmotywowany do walki z chorobą i jesteśmy pewni, że powrót do zdrowia to tylko kwestia czasu!

Każda, nawet najmniejsza, wpłata jest istotna i w znaczny sposób poprawi komfort leczenia Łukasza oraz zwiększy jego szanse na powrót do normalnego życia!

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Łukasz Sadura
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł