Łukasz Sadura - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Łukasz Sadura      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Łukasz Sadura
#Superliga

Łukasz Sadura

Młyny Stoisław Koszalin

Łukasz Sadura

13.556 zł z 10.000 zł (135,56%)
Opis zbiórki

Łukasz Sadura

Poznajcie Łukasza, fana sportu, bardzo aktywnego ucznia klasy sportowej. Do niedawna. Pod koniec września 2022 roku u naszego bohatera pojawiły się pierwsze niepokojące objawy w postaci silnego bólu głowy i wymiotów. Łukasz trafił do lekarza, gdzie przeprowadzono badanie tomografem, które wykazało, że w tylnej części głowy znajduje się guz. Dwa tygodnie później nasz Wojownik był już po operacji wycięcia guza, którego wycinek trafił do badania histopatologicznego.

Niestety wynik badania był druzgocący – medulloblastoma IV stopień złośliwości. Natychmiast została podjęta decyzja o leczeniu chemioterapią. Przez kilka tygodni Łukasz przechodził przez protonoterapię w krakowskiej klinice onkologicznej. Po jej zakończeniu kontynuowane jest leczenie chemią. Przed Łukaszem jeszcze długa droga do odzyskania pełni zdrowia, ale nasz Wojownik jest silnie zmotywowany do walki z chorobą i jesteśmy pewni, że powrót do zdrowia to tylko kwestia czasu!

Każda, nawet najmniejsza, wpłata jest istotna i w znaczny sposób poprawi komfort leczenia Łukasz oraz zwiększy jego szanse na powrót do normalnego życia.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł