Mała Maja kontra mięsak Ewinga z przerzutami do szpiku - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Mała Maja kontra mięsak Ewinga z przerzutami do szpiku      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Mała Maja kontra mięsak Ewinga z przerzutami do szpiku
#Dzieci

Mała Maja kontra mięsak Ewinga z przerzutami do szpiku

Niepozorna zmiana na oku dziewczynki okazała się początkiem walki o życie

Mała Maja kontra mięsak Ewinga z przerzutami do szpiku

11.655 zł z 30.000 zł (38,85%)

CEL ZBIÓRKI: Bieżące leczenie, suplementacja, artykuły pielęgnacyjne/higieniczne

Opis zbiórki

Maja prowadziła swoje spokojne, dziecięce życie pełne zabawy i radości. Pewnego dnia rodzice dziewczynki zauważyli zmiany na prawym oku córki. Początkowo nie wiązali ich z chorobą, jednak gdy w styczniu 2024 roku zmiana znacząco zwiększyła swoją objętość, postanowili udać się po konsultację do lekarza.

Mała Wojowniczka została przyjęta na oddział okulistyczny, gdzie poddano ją kompleksowej diagnostyce. Wyniki badań były szokujące dla wszystkich: to mięsak Ewinga, postać pozakostna z przerzutami do szpiku. Od razu rozpoczęto intensywne leczenie.

Aktualnie Majeczka jest po trzech blokach chemioterapii i niebawem rozpoczyna czwarty. Zaplanowano dla niej także radioterapię, która potrwa od 6 do 8 tygodni. Bardzo potrzebuje wsparcia i dobrego słowa, aby kontynuować swą walkę.

Nie pozwólmy, aby ta dzielna Wojowniczka była pozbawiona szans na zwycięstwo! Każda, choćby najmniejsza pomoc finansowa pozwoli rodzinie Majeczki pokryć koszta dojazdów, suplementacji czy zakupu artykułów pierwszej potrzeby.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Maja Majewska
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł