#Superliga

Maja Mecan

KGHM Zagłębie Lubin

Maja Mecan

1.590 zł z 10.000 zł (15,90%)
Opis zbiórki

Maja Mecan

Maja od marca 2023 roku walczy z ostrą białaczką szpikową. Maja trafiła do szpitala Przylądek Nadziei we Wrocławiu, gdzie jest poddawana intensywnemu leczeniu, które nadal trwa. Mimo ciężkich chwil i wyzwań związanych z chorobą, Maja jest pogodną i wesołą dziewczynką. Jej dzielność i odwaga w walce z chorobą są dla nas wszystkich inspiracją. Mimo młodego wieku, Maja wykazuje niesamowitą siłę, dostosowując się do życia na oddziale onkologicznym.

Rodzice Mai, wspierający ją każdego dnia, znają ciężar i wyzwania, jakie niesie ze sobą taka choroba. Częste wizyty w klinice, kosztowne leki nieobjęte pełnym refundowaniem, dodatkowe farmaceutyki łagodzące ból – to tylko niektóre z wyzwań, z którymi muszą się mierzyć. Aby Maja mogła wrócić do normalnego życia, niezbędna będzie specjalistyczna rehabilitacja, a także przestrzeganie restrykcyjnej diety już od teraz. Wszystko to generuje ogromne koszty, które obciążają budżet rodziny.

Prosimy Was o wsparcie Mai i jej rodziny w tym trudnym i kosztownym leczeniu. Każda wpłata, mała czy duża, ma dla nas ogromne znaczenie i daje nadzieję na szybki powrót Mai do zdrowia.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł