Maja Mecan - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Maja Mecan      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Maja Mecan
#Superliga

Maja Mecan

KGHM Zagłębie Lubin

Maja Mecan

13.664 zł z 10.000 zł (136,64%)
Opis zbiórki

Maja Mecan

Maja jest pogodną, wesołą dziewczynką. Dzielnie znosi wszystkie niedogodności, walcząc z niebezpieczną chorobą i dostosowując się do życia na oddziale kliniki na tyle, na ile jest to możliwe.

Jak trudny jest to czas, wiedzą przede wszystkim rodzice, na co dzień wspierający dzieci na oddziałach i towarzyszący im w zmaganiach ze szpitalną rzeczywistością. Częste wizyty w klinice, leki, które nie są w pełni refundowane, dodatkowe farmaceutyki, które uśmierzają ból i wspomagają pacjentów onkologicznych – to tylko część wydatków obciążających budżety rodzinne.

Aby Majeczka mogła wrócić do normalnego życia, potrzebna będzie specjalistyczna rehabilitacja. W trakcie leczenia dziewczynka musi też przestrzegać restrykcyjnej diety. To wszystko generuje duże koszty, które rodzice Mai muszą ponieść.

Pomimo ciężkiego stanu, w połowie lutego 2024 roku Maja przeszła przeszczep szpiku. Wciąż przebywa na oddziale szpitalnym wraz ze swoją mamą, zmaga się z wieloma powikłaniami poprzeszczepowymi. Lekarze nie są w stanie określić, kiedy będzie mogła wrócić do domu.

Bardzo trudna sytuacja nie powoduje jednak załamania u Majeczki. Posiada ogromną wolę walki i z niecierpliwością czeka na powrót do normalności. Wszyscy trzymamy kciuki, aby nasza podopieczna szybko wróciła do zdrowia! Prosimy o wsparcie Mai oraz jej rodziny w trudnym i kosztownym leczeniu.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł