Walczymy o wzrok Mai - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Walczymy o wzrok Mai      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Walczymy o wzrok Mai
#Dzieci

Walczymy o wzrok Mai

Majeczka straciła oko przez nowotwór, ale nie traci wiary!

Walczymy o wzrok Mai

1.100 zł z 20.000 zł (5,50%)

CEL ZBIÓRKI: Pokrycie kosztów wymiany epiprotezy oka, dojazdy na badania kontrolne

Opis zbiórki

Maja w 2019 roku musiała zmierzyć się nowotworem oka – siatkówczakiem. Podczas leczenia konieczne okazało się usunięcie prawego oka, które było zajęte przez nowotwór. Po operacji usunięcia dalsze leczenie przebiegło pomyślnie. Co kilka miesięcy konieczna była wymiana epiprotezy i odpowiednia pielęgnacja oczodołu. Wymiana i zabiegi to koszt nawet kilku tysięcy złotych.

Na przełomie 2023/2024 roku konieczny okazał się kolejny zabieg. Oczodół pod protezą był otarty, niezbędne było również sprawdzenie wszczepionego implantu. Środki zebrane podczas zbiórki będą wykorzystane na wymiany epiprotezy oka. Ze względu na to, że Maja cały czas rośnie taka wymiana jest konieczna co kilka miesięcy.

Koszt dojazdu do kliniki i koszt wymiany to jednorazowo nawet 4 tysiące złotych. Zachęcamy do wsparcia zbiórki naszej podopiecznej. Każda wpłacona kwota w znaczący sposób ułatwi pokrycie niezbędnych kosztów związanych dojazdem do kliniki oraz wymianą epiprotezy.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Maja Szewczyk
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł