#Dzieci

Maja kontra mięsak Ewinga

Nasza Wojowniczka diagnozę usłyszała w maju 2020 roku. Niewielkie zgrubienie nad kostką na prawej nodze okazało się nowotworem-Mięsakiem Ewinga. Dzięki błyskawicznej reakcji lekarzy Maja bardzo szybko trafiła do warszawskiego Instytutu Matki i Dziecka, gdzie podjęto leczenie.

Maja kontra mięsak Ewinga

1.022 zł z 140.000 zł (0,73%)

Zachęcamy do wsparcia Mai, każda nawet najmniejsza wpłata jest istotna i w znaczny sposób poprawia komfort leczenia oraz przybliża naszą Bohaterkę do wygranej walki z chorobą

Opis zbiórki

Od czerwca 2020 roku przeszła 7 cykli ciężkiej chemioterapii przedoperacyjnej. Za nią również operacja wycięcia guza z przeszczepem kości. Ze względu na dość dynamiczne leczenie Maja zamieszkała w Warszawie i rzadko bywa w swoim rodzinnym domu w Gdańsku. Mimo to nadal jest uśmiechnięta i w pełni zmotywowana do dalszej walki z chorobą! Przeszczepiona kość jeszcze się nie zrasta więc, aby uniknąć złamania, Maja musi chodzić w ortezie i o kulach. Obecnie jest w trakcie przyjmowania chemii pooperacyjnej, przed nią jeszcze dwa cykle. Konieczne okazało się również włączenie do terapii leku Votrient, który nie jest refundowany, ale niezbędny do tego, żeby nasza Wojowniczka wróciła do pełni zdrowia. Koszt takiego leczenia to ok. 10 tysięcy złotych miesięcznie, aby terapia była skuteczna musi potrwać przez minimum rok, co daje nam kwotę blisko 120 tysięcy złotych. Do tego dochodzą bieżące koszty leczenia, dojazdy do kliniki, suplementy diety oraz rehabilitacja.

Zachęcamy do wsparcia Mai, każda nawet najmniejsza wpłata jest istotna i w znaczny sposób poprawia komfort leczenia oraz przybliża naszą Bohaterkę do wygranej walki z chorobą!

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Maja Trawicka 
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł