Marcel walczy z ostrą białaczką szpikową - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Marcel walczy z ostrą białaczką szpikową      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Marcel walczy z ostrą białaczką szpikową
#Dzieci

Marcel walczy z ostrą białaczką szpikową

Zawsze wspierał akcje charytatywne, teraz sam potrzebuje Waszej pomocy

Marcel walczy z ostrą białaczką szpikową

36.245 zł z 30.000 zł (120,82%)

Koszty bieżącego leczenia, dojazdy do szpitala, rehabilitacja, suplementy, inne

Opis zbiórki

Marcel to bardzo żywy, wesoły i życzliwy chłopiec. Odkąd pamięta angażował się w wiele akcji charytatywnych, aby pomagać innym chorym dzieciom. Marcel trenuje judo i żeglarstwo. Uwielbia sporty wodne, jazdę konną. Kocha zwierzęta i marzy o własnym piesku. Wszystko zmieniło się w kwietniu 2024 roku, gdy niespodziewanie dowiedział się, że zaatakowała go straszna choroba – ostra białaczka szpikowa. Musiał zrezygnować ze swoich ulubionych zajęć, rozstać się z ukochanym 5-letnim braciszkiem i przenieść się do szpitala, aby poddać się bardzo intensywnemu leczeniu.

Marcel interesuje się nauką, a jego motto życiowe to słowa Marii Curie-Skłodowskiej:

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć

Nasz Wojownik chciałby wiele rzeczy zrozumieć, zbadać, odkryć. Uwielbia eksperymenty i doświadczenia. Obserwacja otaczającego go świata sprawia mu ogromną przyjemność. Jego największym marzeniem jest wynaleźć lek, który ratowałby każde życie, zwłaszcza dzieci. Pasją Marcela są książki. Gdy czyta, cały świat przestaje dla niego istnieć. Bardzo chciałby wyzdrowieć, wrócić do kolegów i koleżanek, których mu bardzo brakuje oraz do taty i braciszka za którymi bardzo tęskni.

Pomóżmy Marcelowi pokonać chorobę i spełnić jego największe marzenia! Każda wpłata ma ogromne znaczenie i przybliża zdolnego chłopca do powrotu do zdrowia.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Marcel Żarczyński
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł