Michał Drankiewicz - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Michał Drankiewicz      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Michał Drankiewicz
#Superliga

Michał Drankiewicz

KGHM Chrobry Głogów

Michał Drankiewicz

8.082 zł z 10.000 zł (80,82%)
Opis zbiórki

Michał Drankiewicz

Michał od stycznia 2022 roku toczy heroiczny bój o życie. Michał to niezwykle ambitny i wrażliwy chłopiec, który pomimo trudności, jakie niesie los, zachowuje pogodę ducha i ma głowę pełną marzeń. Jego największym pragnieniem jest zostać bramkarzem piłkarskim, weterynarzem, a także mieć własną małą farmę.

Jego droga przez życie nie jest jednak łatwa. Z pozornie błahą dolegliwością, jaką było zapalenie pęcherza, rozpoczęła się walka z rzadkim guzem tkanek miękkich. Michał przeszedł już 19 intensywnych cyklów chemioterapii oraz 31 naświetleń, a ostatnio musiał stawić czoło drastycznej operacji usunięcia guza wraz z narządami. Wszystko, co dotychczas Michał osiągnął w swojej walce, jest niezmiernie cenne, ale przed nim jeszcze wiele wyzwań. Obecnie Michał wciąż dochodzi do siebie po operacji. Boryka się z bólem, lękami, zespołem PRES i atakami padaczki. Każdy dzień to dla niego i jego rodziców nowe wyzwanie.

Michał marzy o powrocie do normalnego życia, o szkole, o grze w piłkę nożną z bratem Nikosiem i o beztroskich chwilach na basenie. Aby jednak te marzenia mogły się spełnić, potrzebuje dalszego wsparcia w procesie rehabilitacji i leczenia psychiatrycznego, których zakres i koszty są jeszcze nieznane.

Dlatego prosimy Was o pomoc finansową, by wspólnie mogliśmy zapewnić Michałowi to, co najważniejsze w tym momencie – odpowiednie warunki do leczenia i rehabilitacji. Każda wpłata, bez względu na jej wielkość, jest dla nas i dla Michała ogromnym wsparciem.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł