Milena kontra nowotwór kości i chrząstki stawowej - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Milena kontra nowotwór kości i chrząstki stawowej      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Milena kontra nowotwór kości i chrząstki stawowej
#Młodzież

Milena kontra nowotwór kości i chrząstki stawowej

Wciąż stara się czerpać radość z życia, pomimo przeciwności losu

Milena kontra nowotwór kości i chrząstki stawowej

7.865 zł z 50.000 zł (15,73%)

CEL ZBIÓRKI: Koszty bieżącego leczenia, dojazdy do kliniki, odpłatne badania i dodatkowe leczenie, w tym – stomatologiczne, specjalistyczna suplementacja, środki higieniczne, rehabilitacja

Opis zbiórki

Milena w czerwcu 2023 roku skończyła 11 lat. To właściwy wiek, aby bawić się, uczestniczyć w wyjazdach, spotkaniach z koleżankami i kolegami, rozwijać pasje. Tej dziewczynce nie zostało to wszystko dane, choć stara się czerpać radość z każdej chwili i jest naprawdę bardzo dzielna.

W czerwcu 2022 roku dziewczynka usłyszała wstępną diagnozę: bardzo rzadka choroba Generalied Lymphatic Anomaly – anomalia naczyniowa, manifestacja kostna, która wiąże się z licznymi torbielami w układzie kostnym.

Po wykonaniu wielu badań, Milena i jej mama usłyszały ostateczne rozpoznanie, związane z zajęciem narządów miękkich jamy brzusznej oraz zmian kostnych – D16.2 – nowotwór kości i chrząstki stawowej kości długiej kończyny dolnej. Pomimo niespodziewanej diagnozy dziewczynka postanowiła być dzielna i walczyć z chorobą oraz wszystkimi niedogodnościami związanymi z łamliwością kości.

W wolnych chwilach, gdy nie jest w szkole ani w szpitalu, uwielbia malować i robić różne projekty. W szkole Milenka ma wiele koleżanek, z którymi uwielbia spędzać przerwy. W domu lubi pomagać mamie w pieczeniu różnych słodkości. Ogrom empatii, którą dziewczynka w sobie posiada, sprawia, że uwielbia ona wszystkie zwierzęta.

W przyszłości Milenka chciałaby być zdrową i silną kobietą oraz spełniać się jako malarka bądź projektantka. Pomimo choroby i przeciwności losu, wciąż stara się czerpać radość z życia, a na jej twarzy często można zaobserwować uśmiech. Zdarzają się lepsze i gorsze chwile, lecz dziewczynka ma ogromną wolę walki i nie zamierza się poddawać!

Koszty związane z leczeniem i dojazdami do kliniki są bardzo wysokie, dlatego każda pomoc jest potrzebna. Pomóżmy Milenie wyzdrowieć! Razem możemy wiele zdziałać!

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Milena Gawron
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł