#Dzieci

Miłosz walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną typu B

Nastolatek marzy, by poznać swojego piłkarskiego idola – Cristiano Ronaldo!

Miłosz walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną typu B

15.205 zł z 30.000 zł (50,68%)

Bieżące koszty leczenia, dojazdy do/z kliniki, artykuły do pielęgnacji i higieny, przyszła rehabilitacja

Opis zbiórki

Poznajcie 12-letniego Miłosza. Od 22 maja 2023 roku chłopiec przebywa w klinice „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu. Choroba, z którą dzielnie walczy, zaczęła się bardzo niespodziewanie. Na początku miał tylko siniaki na nogach i wybroczyny, poza tym nic mu nie dolegało. Rodzice jednak postanowili wybrać się na konsultację do lekarza.

Podczas wizyty doktor od razu wystawił skierowanie do szpitala. Gdy wyniki badań były gotowe do odbioru, rodzice otrzymali telefoniczną informację, aby się spakować i wyruszyć za synem na szczegółowe badania do kliniki we Wrocławiu – chłopiec był już w drodze.

Tam diagnoza została ostatecznie potwierdzona, a Miłosz praktycznie zamieszkał w „Przylądku Nadziei”. W szpitalu najbardziej brakuje mu rodzeństwa i obecności całej rodziny. Rodzice Miłosza przebywają z nim w szpitalu na zmianę. Jak każdy nastolatek, tęskni za swoimi kolegami, z którymi grał w różne gry i w piłkę nożną. Ulubionym piłkarzem chłopca jest Cristiano Ronaldo. Miłosz ma wiele zainteresowań – uwielbia samoloty i kosmos.

Bardzo chciałby jak najszybciej wyjść ze szpitala i wrócić do normalnego życia, z którego tak nagle został „wyrwany”. Pomóżmy Miłoszowi i jego rodzinie!

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Miłosz Milo
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł