Natalia na drodze do normalności - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Natalia na drodze do normalności      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Natalia na drodze do normalności
#Dorośli

Natalia na drodze do normalności

Pomimo ciężkiej walki z chorobą ukończyła liceum i zdała egzamin maturalny

Natalia na drodze do normalności

9.514 zł z 30.000 zł (31,71%)

CEL ZBIÓRKI: Koszty bieżącego leczenia, dojazdy do szpitali, dodatkowe badania, koszty niezbędnej rehabilitacji

Opis zbiórki

Pięć lat temu, zaledwie kilka dni po 15. urodzinach, Natalia otrzymała diagnozę, która wywróciła jej świat do góry nogami – nowotwór złośliwy nerki. Z czasem pojawiły się liczne przerzuty. Chora nerka została od razu usunięta, ponieważ guz był bardzo duży, ale z przerzutami Natalia walczy do dzisiaj.

Zamknięcie w czterech ścianach szpitala to z pewnością nie było to, czego ta dzielna nastolatka chciała doświadczyć. Pomimo przeciwności losu szybko zebrała całą siłę, jaką miała w sobie i postanowiła, że nie przegra walki z tym „potworem”, niezależnie od tego, jak trudna mogłaby ona być!

W ciągu pięciu lat Natalia przyjęła mnóstwo leków, także tych nierefundowanych, których koszt przekraczał ludzkie pojęcie i możliwości finansowe jej rodziny. Przeszła także kilka operacji, po których niezbędna była rehabilitacja i ogromne ilości dodatkowych badań.

Pomimo ogromnych trudności, lęku, cierpienia i godzin spędzonych na płaczu, nasza dzielna Wojowniczka nigdy nie zapominała o swoim celu – wygraniu z chorobą. Choć czasem jest to bardzo trudne.

Na przekór tak wielu przeszkodom, Natalia stara się żyć choć od czasu do czasu normalnie! Ukończyła liceum, napisała dobrze maturę, a nawet zdała egzamin na prawo jazdy! Niestety, pomimo całej swojej siły i determinacji, choroba nie chce odpuścić, dlatego prosimy o wsparcie tej niezwykle zdeterminowanej, nigdy nie poddającej się Wojowniczki w najtrudniejszym maratonie, jaki wciąż ma do pokonania.

Natalia ma jeszcze mnóstwo marzeń do spełnienia, a tym najważniejszym jest wyzdrowieć!

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Natalia Spruta
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł