Natalia walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną typu B - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Natalia walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną typu B      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Natalia walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną typu B
#Dzieci

Natalia walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną typu B

Natalia to urocza dziewczynka o wielkim sercu

Natalia walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną typu B

21.642 zł z 30.000 zł (72,14%)

CEL ZBIÓRKI: Codzienne wsparcie w leczeniu, dojazdy

Opis zbiórki

AKTUALIZACJA

8 kwietnia 2024

Natalia zakończyła w marcu etap intensywnego leczenia i właśnie rozpoczęła leczenie podtrzymujące. Jest pełna energii, uśmiechnięta i wykorzystuje w stu procentach każdą chwilę spędzoną w domu.


Uwielbia skakać na trampolinie, wsłuchiwać się w magiczne historie z bajek i troszczyć się o młodszą siostrzyczkę. Jednak niedawno jej pełne energii dni stały się cieniem tego, czym były dawniej. Natalia zaczęła tracić apetyt, stała się słabsza, zauważono występowanie siniaków i krwawień. Następnie przyszła diagnoza, która zatrzymała serca wszystkich jej najbliższych – ostra białaczka limfoblastyczna typu B.

Natalka obecnie walczy ze swoją chorobą w „Przylądku Nadziei”, gdzie przyjmuje chemioterapię i marzy o powrocie do domu – do swoich ulubionych zabawek i ukochanego rodzeństwa.

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie dla Natalki. Każda, nawet najmniejsza, kwota pomoże jej w tej nierównej walce i przyspieszy moment, w którym znów będzie mogła skakać, bawić się i śmiać.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Natalia Stopka
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł