Natalia walczy z mięsakiem wrzecionowatokomórkowym - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Natalia walczy z mięsakiem wrzecionowatokomórkowym      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Natalia walczy z mięsakiem wrzecionowatokomórkowym
#Młodzież

Natalia walczy z mięsakiem wrzecionowatokomórkowym

Natalka ma 12 lat i jest bardzo pogodną i uśmiechniętą dziewczynką. W kwietniu bieżącego roku pojawił się u niej bardzo szybko rosnący guz w prawej stronie żuchwy.

Natalia walczy z mięsakiem wrzecionowatokomórkowym

1.450 zł z 30.000 zł (4,83%)

Leczenie, rehabilitacja oraz implanty 

Opis zbiórki

Po prawie trzech miesiącach oczekiwania na diagnozę okazało się, że jest to bardzo rzadko występujący u dzieci nowotwór – niezróżnicowany mięsak wrzecionowatokomórkowy o bardzo wysokim stopniu złośliwości. Pierwszą operację nasza Wojowniczka odbyła pod koniec kwietnia, w której trakcie usunięte zostały dwa stałe zęby. Obecnie Natalia jest w trakcie chemioterapii. Ponadto jest właśnie po drugiej operacji, w trakcie której została jej wycięta prawa strona żuchwy wraz z zębami i został dokonany przeszczep tkanek miękkich ze skóry z podbródka Natalki.

Natalkę czeka jeszcze dalsza chemioterapia, rehabilitacja oraz operacja wstawienia implantów.

Zachęcamy do wsparcia naszej Podopiecznej w tej nierównej walce i dobrowolnych darowizn na jej konto. Wspólnymi siłami na pewno się uda!

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Cel szczegółowy Natalia Wilczyńska 
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł