Nikodem Kasprzak - Wolni od Raka - Portal Zbiórkowy
Nikodem Kasprzak      —      Potrzebujemy Twojej pomocy 🤍      —      Wesprzyj tę zbiórkę teraz 🙏      —      Nikodem Kasprzak
#Superliga

Nikodem Kasprzak

Energa MKS Kalisz

Nikodem Kasprzak

9.230 zł z 10.000 zł (92,30%)
Opis zbiórki

Nikodem Kasprzak

Świat Nikodema zawalił się w grudniu 2022 roku, a wszystko rozpoczęło się niepozornie od bólu pleców, który mimo stosowania środków przeciwbólowych nie ustępował i nagle chłopak stracił czucie w nogach.

Później wszystko potoczyło się błyskawicznie – wizyta na SORze, tam odbyły się konsultacje lekarskie. Kilku lekarzy zgodnie stwierdziło, że to przeciążenie lub dyskopatia. Następnie Nikodem został przyjęty na oddział, zlecono szereg badań, w tym rezonans i punkcję kręgosłupa. Jeszcze tego samego dnia w trybie pilnym nasz Wojownik został przetransportowany do kliniki w Poznaniu, tam powtórzono badanie rezonansem i padła druzgocąca diagnoza – nowotwór złośliwy, Chłoniak Burkitta. Guz na kręgosłupie uciskający rdzeń kręgowy był powodem bólu i utraty czucia od klatki piersiowej w dół. Kilka dni później odbyła się trudna, trwająca 8 godzin operacja, a po jej zakończeniu okazało się, że są przerzuty na inne organy.

Rozpoczął się długi i bardzo męczący proces leczenia, wiążący się z bólem całego ciała, wypadającymi włosami i długotrwałymi pobytami w szpitalu. Nikodem obecnie porusza się na wózku inwalidzkim, czeka go długa rehabilitacja, która ma na celu usunięcie skutków guza na kręgosłupie i zwalczenie niedowładu nóg i części tułowia. Zachęcamy do wsparcia tego Wojownika, każda, nawet najmniejsza pomoc ma znaczenie i w znaczny sposób może poprawić komfort leczenia oraz powrót do sprawności!

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł