#Superliga

Nikola Horowska

MKS URBIS Gniezno

Nikola Horowska

2.521 zł z 10.000 zł (25,21%)
Opis zbiórki

Nikola Horowska

Nikola w lutym poprzedniego roku trafiła do szpitala w Poznaniu z podejrzeniem zapalenia węzłów chłonnych. Niestety, leczenie antybiotykami nie przyniosło oczekiwanych efektów. Po serii wyczerpujących badań zdiagnozowano u niej chłoniaka limfoblastycznego (rozlanego) typu B. W wyniku konsultacji lekarskich, Nikola została przeniesiona do specjalistycznej kliniki „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu.

W klinice poddawana jest intensywnej chemioterapii. Pomimo trudności, jakie niesie ze sobą leczenie, dziewczynka stara się zachować uśmiech i czerpać radość z każdej chwili. Przed chorobą Nikola uwielbiała przedszkole, zajęcia taneczne, wycieczki rowerowe i zabawy z rówieśnikami na placu zabaw. Obecnie bardzo tęskni za tymi radosnymi chwilami oraz za swoim rodzeństwem, które czeka na nią w domu.

Rodzina Nikoli stoi przed ogromnym wyzwaniem. Koszty leczenia i dojazdy do kliniki, oddalonej o około 200 kilometrów od domu, stanowią znaczące obciążenie. W tym trudnym czasie Nikola i jej rodzina potrzebują naszego wsparcia. Prosimy Was o pomoc dla Nikoli i jej rodziny. Każda wpłata, mała czy duża, jest niezwykle ważna i może znacząco pomóc w pokryciu kosztów leczenia oraz dojazdów do kliniki.

Przekaż 1,5% podatku
Nr KRS 0000581036
Krok 1 - Wskaż kwotę wsparcia
Krok 2 - Wybierz metodę płatności
Krok 3 - Podstawowe informacje

Podsumowanie darowizny: 50,00 zł